Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2024, 16:06
Wyjdź z domu kurde
Nawet na spacer
Buduj kondycję itd
Spalaj kalorie
Wydłużaj życie
Nie popełniaj mojego depresyjnego błędu
Odpisz
23 lipca 2024, 16:13
@Myszkapl: Kup chomika
Odpisz
23 lipca 2024, 16:13
@Myszkapl: za późno....
Odpisz
26 lipca 2024, 20:19
@Myszkapl: Jeśli ktoś jest już na jeja to nie ma dla niego ratunku
Odpisz
26 lipca 2024, 22:00
@piotrkacz: 🗣🗣🗣PÓKI DYCHASZ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO
A wam chodziło o ostanie wakacje? e tam jeszcze będzie czas wolny....co prawda bardzo mało ale będzie
Odpisz
27 lipca 2024, 18:21
@Myszkapl: albo dotknij w końcu trawę
Odpisz
27 lipca 2024, 16:00
zaciągnąłem się do armii z miesiąc po maturze XD
Odpisz
26 lipca 2024, 19:30
Na kompie jest arkusz maturalny cke?
Odpisz
23 lipca 2024, 16:00
Ja wakacje po maturach spędziłam na graniu w gry i oglądaniu anime, bo nie miałam mozliwosci wyjazdów (mój najwiekszy wyjazd wtedy to był Aquapark na jeden dzień), z przyjaciółmi spotykać się nie mogłam bo ich nie mam (znaczy wtedy miałam jakies ale wtedy tez ze spotkaniami nie wyszło), a pracować nie pracowałam, bo pójscie na studia i nie wiem jakbym to ulozyła jakbym musiala dalej pracowac, ale studia. A propo studiów to jeszcze wpadłam trochę w dołek przez nie, bo niby sie dostałam gdzies, ale nie tam gdzie planowałam lol
Odpisz
23 lipca 2024, 16:04
@BardzoOryginalnaNazwa: a gdzie się dostałaś i gdzie planowałaś?
Odpisz
23 lipca 2024, 16:07
@BardzoOryginalnaNazwa: Można pracować 3 miesiące i przestać, umowa o pracę to nie więzienie
Odpisz
23 lipca 2024, 16:08
@macrela: Chciałam isc na grafike, a poszłam na infe xD
Ale sie z niej wypisałam, bo grafika byla dopiero na drugim semestrze (pewnie pierwszego bym nie zdała) + ten kierunek mnie w 2 dni tak wk...ił ze sie przepisałam na administracje xD.
W sumie administracja juz jest lepsza tylko ludzie są do kitu + nie moge z tego ze kiedys sobie mówiłam ze nie bede studiować prawa, a kazdy dookola ten kierunek u mnie nazywał prawem xD
Odpisz
23 lipca 2024, 16:09
@Myszkapl: No niby tak, ale tez wchodziło w gre czekanie na wyniki matur, a przypał by byl gdybym nie zdała, bo nie wiem czy nauke i pracowanie bym pogodziła (juz wystarczy ze szkołe i korki z dwóch przedmiotów to było wtedy dla mnie za duzo).
Odpisz
23 lipca 2024, 16:17
@BardzoOryginalnaNazwa: myślę że raczej dobrze zrobiłaś, na infie z tego co wiem jest cała masa trudnej do zdania matmy :x
Odpisz
23 lipca 2024, 16:20
@macrela: Ta, wiem xD. Jeszcze jakis mój kuzyn był na infie, bo sobie nie radził...jako ze on sie bardziej znał na matmie czy innych duperelach to bym bardziej ze lepiej xD
No i głupio bylo iśc tylko dla jednego przedmiotu, ale wtedy się mega uparłam na tą grafikę, ze jak na nia nie pójdę to nie ide w ogóle na studia, a to było najblizej tego, w ogóle wtedy podejmowałam jakies zj...ne decyzje xD
Odpisz
23 lipca 2024, 16:48
@BardzoOryginalnaNazwa: a działasz już coś z grafiką? Pochwalisz się jakąś swoją pracą?
Odpisz
23 lipca 2024, 16:58
@macrela: Akurat póki co bawię na kursach i robiłam pie....y typu zmienianie kolorów, moze kiedys bardziej to ogarne xD
Odpisz