Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

30 lipca 2024, 22:27

Wydaje się fajne jak chcesz się bawić w życiu.

Ale kompletnie niepraktyczne potem.

Avatar Lisedra

30 lipca 2024, 21:07

Gościu powinien zamieszkać na miasteczku studenckim

Avatar KittyQueen

30 lipca 2024, 10:21

Jestem za! Zapłaciłabym nawet milion za taki dom albo mieszkanie!

Avatar werenspawel

30 lipca 2024, 13:34

@KittyQueen: Poprawka. Zapłacisz milion za dowolne nowe mieszkanie :)

Avatar KittyQueen

30 lipca 2024, 15:47

@werenspawel: z tą inflacją pewnie tak. I założę się że pod moim oknem będzie plac dla kaszojadow

Avatar natanpl

30 lipca 2024, 11:09

Jeśli nie liczyć ostatnich kryterii, to wiezienia było by w sam raz.

Avatar stalamed

23 lipca 2024, 17:01

Brak ciszy nocnej? To chyba jakiś gównoarz pisał

Avatar Konto_nieusuniete

23 lipca 2024, 17:24

@stalamed: Utopia dzieciaków ze szkoły średniej, gdzie z kranu leci wóda, a gary zmywają się same

Avatar Neoneq

23 lipca 2024, 17:26

@stalamed: w zasadzie to w Polsce nie ma ciszy nocnej
jest tylko zakaz zakłócenia spokoju

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 30 lipca 2024, 10:56

@Neoneq: To że nie ma w ogólnym prawie nie znaczy że właściciele budynku nie mogą czegoś takiego wprowadzić do umowy i najczęściej właśnie w regulaminie bloku/kamienicy jest cisza nocna 22-6. Zresztą zakłócanie porządku w nocy i cisza nocna to niemal to samo, ktoś jest za głośno w nocy i przeszkadza to innym i można wezwać np straż miejską

Avatar Veeebs

Edytowano - 23 lipca 2024, 18:02

A nie miało byc czegoś takiego jak bezdzietne osiedla?

Avatar Myszkapl

30 lipca 2024, 10:38

@Veeebs: Nie, bo stawianie takich wymagań najemcom jest nielegalne. Jak takie trafisz to tylko fartem

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

30 lipca 2024, 09:44

popyt>podaż

Avatar krystian23

30 lipca 2024, 08:37

Typowy akademik, tylko z tą siłownią problem

Avatar Jadeja

30 lipca 2024, 08:11

Chyba jakaś wioska najbardziej spełnia takie kryteria tylko może być problem z mieszkańcami.

Avatar Darwidx

24 lipca 2024, 10:45

Z jednej strony brzmi to ok, ale z drugiej od razu po ślubie praktycznie trzeba się przeprowadzić, bo zmienia się styl życia, a młodych osób jest mało i mieszkania musiałyby być dosyć małe by było tych ludzi na to stać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Pozdrawiam świetliki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka