Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2015, 20:58
czemu ja go kocham ? :3
Odpisz
19 września 2015, 21:37
lol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Odpisz
31 lipca 2014, 12:10
glasgow smile ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:54
@Wilczek89: Prawda
Odpisz
1 sierpnia 2014, 16:06
Prawie jak Jeff the killer! o.0
Odpisz
2 sierpnia 2014, 19:56
@Wikta5: Bo Jeff the killer, to trochę jakby podróba Jokera.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 07:07
@piotrekwariat: No w sumie, to tak.
Odpisz
28 lipca 2014, 15:35
Jocker! :3
Odpisz
28 lipca 2014, 17:48
@jacek1s: JOKER ;_; ALE I TAK MASZ ŁAPKE W GÓRE
Odpisz
28 lipca 2014, 17:56
Na co mi twoja łapka? mam ich 30 tyś. xD
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2014, 18:04
@jacek1s: o ty :p
Odpisz
28 lipca 2014, 18:06
czerwone nic nie dają a zielonych mam w ciul ;d co nie znaczy ze nie mam ich miec wiecej xd
Odpisz
28 lipca 2014, 18:08
@jacek1s: też mi możesz pare dać xD ja ci daję pod każdym twoim komentem który widzę prawie :p
Odpisz
28 lipca 2014, 18:31
ok ale tylko dla tego że jestem miłosierny xd
Odpisz
28 lipca 2014, 18:41
@jacek1s: ja też <3
Odpisz
29 lipca 2014, 23:22
@jacek1s: A ja się cieszyłam jak dobiłam do 2 tysięcy poparć. :(
Odpisz
29 lipca 2014, 23:28
@Papayou: ja 1 tyś. poparć wbijałem w 1 dzień ;p
Odpisz
30 lipca 2014, 11:28
@jacek1s: Sprzedaj patent. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:32
@Papayou: Jak nikt nie patrzy to ci moge napisać... A więc musisz pisać prymitywne komentarze z podtekstami bądź coś w tym stylu np. Gdy jest obrazek z tym że "Ładnym paniom wszystko uchodzi na sucho" Tobie odrazu powinna zapalić się lampka by napisać "W takim razie brzydkie panie są częściej mokre" I w ten sposób budzisz w czytelniku potrzebę dania ci poparcia... Możesz też pisać komentarze typu takiego http://www.obrazki.jeja.pl/24233,streszczenie-zmierzchu.html Ale to za często nie działa... Głownie działa u mnie bo większość dostaje za takie czerwone ;p
Odpisz
30 lipca 2014, 11:35
@jacek1s: Widzisz... a ja zawsze myślałam, że takie zachowanie prowokuje do dawania czerwonych, których też masz nie mało. :D
P.S. co do kumania, masz moją łapkę xD
Odpisz
30 lipca 2014, 11:37
@Papayou: Wiesz... Czerwone strzałki i tak nic nie dają więc mogę mieć ich 5x więcej niż zielonych a i tak nie będę na nie zbytniej uwagi zwracał :P
Odpisz
30 lipca 2014, 11:41
@jacek1s: Nie no, spokojnie, nie żebym się czepiała. :D Miałam na myśli raczej to, że jesteś jakiś wyjątkowy w swojej dziedzinie, bo jednak mimo wszystko zielonych jest też dużo. :D Co mnie zaskoczyło szczerze mówiąc. Pamiętam moje początki na jeja, to było z 6 miesięcy temu, i zobaczyłam mnóstwo Twoich komentarzy, i pierwsza myśl: jakiś debil... Wybacz, ale... :D Nawet się tam posprzeczaliśmy o coś na początku mojej kariery tutaj. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:43
@jacek1s: Łapkę w górę, znaczy się masz ode mnie :D ( do kumania xD ) może to Ci chodzi. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:44
@Papayou: Żeby coś osiągnąć trzeba być mądrym idiotą... Poza tym zawsze łatwo było mi mieć fejm ;D Nie ma takiej osoby która by mnie na jeja nie znała a ja prawie nikogo nie znam na jeja :P Na innych stronach mam to samo ;D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:46
@Papayou: Mi jest łatwo mieć fejm... Wszyscy znają mnie a ja nie znam większości :P
Odpisz
30 lipca 2014, 11:47
@jacek1s: A no widzisz, życie jest nie sprawiedliwe.
Odpisz
30 lipca 2014, 11:48
@Papayou: No ;/ Szczególnie że jestem skazany na kanapkę na avatarze... xD Zmieniam avatar i odrazu z patelki w twarz ;-; hejtów jak nigdy xD
Odpisz
30 lipca 2014, 11:50
@jacek1s: Ta, po zmianie avatara wszystkie komentarze typu: "kanapki nie mają głosu" tracą sens.
Odpisz
30 lipca 2014, 11:52
@Papayou: Wiesz... Kanapka też mogła być powodem mojego sukcesu ponieważ mając inne avatary dostawałem średnio po 4-5 poparć a teraz mając kanapkę dostaję 7-10 więc to nie koniecznie mogłobyc spowodowane moim humorem ;p
Odpisz
30 lipca 2014, 11:54
@jacek1s: Bo czytali te bzdury nie czytając kto to napisał. :D I dlatego, ale jak znajoma kanapka walnie bzdurny komentarz, to jak nie dać takiej łapencji? Sama Ci dałam chyba z 500. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:56
@Papayou: Niedługo 31 tyś! ;p Trochę mnie to już nudzi bo nie mam konkurencji ;/ Chupa zasnął na 17 tyś. a reszta ledwo ma po 10-15 tyś... Muszę trochę się wstrzymać z poparciami bo jakoś mnie nie jara wspinanie ku górze samotnie :P
Odpisz
30 lipca 2014, 11:58
@jacek1s: Niestety jesteś na to skazany. Może nikt nie chce być tandetną nieudaną podróbą :D
Odpisz
30 lipca 2014, 11:59
@Papayou: Wiesz... W handlu też tak to działa że żeby być lepszym trzeba mieć konkuręcje bo jak się takiej nie ma to się stoi w miejscu ;p
Odpisz
30 lipca 2014, 12:02
@jacek1s: Zrób jakąś kampanie reklamową, albo jakiś konkurs. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:03
@Papayou: Tia... Gdzie niby mam napisać żeby ktoś mi był wrogiem w poparciach ? xD
Odpisz
30 lipca 2014, 12:05
@jacek1s: Zrób no jakiś obrazek w paincie z ogłoszeniem. :D Może ktoś się złapie. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:10
@Papayou: Szpoko może będzie :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:13
@jacek1s: No. :D Do boju. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:15
@Papayou: chociaż w sumie to nie ma sensu bo i tak nikt nie będzie mial wiecej ode mnie xDD
Odpisz
30 lipca 2014, 12:32
@jacek1s: Ale spróbować warto. :D Będziesz się miał przynajmniej z kim wspinać na szczyt. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:38
@Papayou: Spoko ;p wbij więcej poparć to będę z tobą :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:44
@jacek1s: Postaram się. :D Zrobię co w mojej mocy. :D
Odpisz
30 lipca 2014, 12:44
@Papayou: oki :P
Odpisz