Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2024, 19:46
Mniam mniam
Odpisz
28 lipca 2024, 10:00
Jaki "kanibal"? Przecież mamy swojsko brzmiącego "ludojada".
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2024, 10:45
@bartton: ludojad to stworzenie które je ludzi. Nie musi być człowiekiem.
Miałeś na myśli ludożercę
Odpisz
28 lipca 2024, 10:54
@Murarzowa: tak, masz rację
Odpisz
28 lipca 2024, 20:45
@Murarzowa: To słowo wyklucza zaś zwierzęta o zachowaniach kanibalistycznych. Do lat 20 XX w, korzystano z szerszego „samojedź”.
Odpisz
28 lipca 2024, 21:19
@polishplayer21: "samojedź" brzmi jak jakieś dziwne określenie samochodu
Odpisz
28 lipca 2024, 21:22
@bartton: Znaczy się dokładnie, dlatego że to słowo oznaczało kanibala, samochód nazywamy tak jak nazywamy
Odpisz
28 lipca 2024, 20:47
Ach tak. Całkowicie przypadkowy wybór języków, które są z tej samej rodziny językowej i miały ze sobą stałe kontakty, oraz niezwiązanego z nimi w takim stopniu języka
Odpisz
24 lipca 2024, 14:17
jako kanibal potwierdzam filipińskie dzieci mniam mniam
Odpisz
28 lipca 2024, 08:16
@Jajco2115: Jakie przyprawy?
Odpisz
28 lipca 2024, 10:08
@EpikName: sól, pieprz
Odpisz
28 lipca 2024, 16:14
@Crln_7: takie najlepsze
Odpisz
28 lipca 2024, 19:59
@Zloty_bambus: do tego sosik jak to lubi i yamyam
Odpisz
24 lipca 2024, 16:16
zawsze śmieszne
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2024, 13:55
Było prawie to samo tylko szablon inny
Odpisz
24 lipca 2024, 13:56
@Nerius: https://memy.jeja.pl/858309,dobre-chrupiace-nawet.html
https://memy.jeja.pl/875236,prawdziwy-gigachad.html
Odpisz
24 lipca 2024, 13:59
@Nerius: ̶J̶a̶k̶ ̶i̶n̶n̶y̶ ̶s̶z̶a̶b̶l̶o̶n̶ ̶t̶o̶ ̶n̶i̶e̶ ̶b̶y̶ł̶o̶ Ok, pozostawię to ocenie użytkowników
Odpisz
24 lipca 2024, 14:11
@Nerius: W tym przypadku zrobię wyjątek
Bo szablon z Asterixa to szablon z Asterixa
A z "12 prac Asterixa" to już w ogóle
Odpisz
24 lipca 2024, 14:17
plus ta scena była zaj*bista
Odpisz
24 lipca 2024, 14:19
@Rey_Palpatine: Każda scena tam była zajebista
Odpisz
24 lipca 2024, 14:21
Niech będzie, tym razem przymknę oko.
Odpisz