Może boją się, bo planują wydać wersję z bugami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2024, 07:12
Akurat review bombing często kończy jako dodatkowa reklama.
Odpisz
24 lipca 2024, 20:21
Zabawne, że mówi o tym dosłownie najgorszy wydawca w branży.
Odpisz
25 lipca 2024, 09:24
tymczasem Ubisoft, EA i Bethesda
Odpisz
28 lipca 2024, 16:43
@lubie_frytki_z_ketchupem: przepraszam, ale take two kupiło kerbale i wyprodukowało sequel tak zły, że ludzie przestali grać w jedynkę....
Odpisz