Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Trzykrotny T
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 18:54
Mam laptopa
Thug life bitches
Odpisz
20 października 2018, 19:36
I'm blue da di bi da bi da dee.
Odpisz
22 stycznia 2018, 11:54
a mi biało
Odpisz
2 stycznia 2018, 15:43
?
Odpisz
20 września 2013, 18:40
mam tak samo, ale u mnie jest pomarańczowy a nie niebieski
Odpisz
29 grudnia 2011, 22:18
u mnie akurat komputer świeci, ale:
po 1. To jest mała dioda
po 2. Nie w moim pokoju
po 3. Nie na przeciwko łóżka.
;p
Odpisz
30 listopada 2011, 16:34
Głupie.0/1
Odpisz
30 listopada 2011, 17:46
bez oceny?
Odpisz
1 grudnia 2011, 16:38
@pataraka: No się pomyliłem 0/5.
Odpisz
30 listopada 2011, 22:36
maja ludzie problemy... ja mam 3 diody w laptopie duzy swiecacy wyswietlacz w wierzy i diode w tv, i nigdy mi to nie przeszkadzało. obrazek jest zabawny ale mnie ten problem nie dotyczy
:D
Odpisz
29 listopada 2011, 15:43
Ludzie bez przesady monitor się wyłącza takim małym guziczkiem po prawej stronie jakby ktos nie wiedział no chyba że jestescie rzeczywiscie tak leniwi.
Odpisz
30 listopada 2011, 18:20
@BaNaN0023: To zależy od monitora.
Odpisz
29 listopada 2011, 21:46
żal mi was...
Odpisz
29 listopada 2011, 15:11
Skąd autor wiedział , że świeci się u mnie akurat niebieski?
Odpisz
29 listopada 2011, 15:06
Jak ja czytam wasze komentarze, to myślę sobie "żyję w kraju debili"... Od tego jest wyłączenie komputera, albo na obudowie komputera albo na tym logu Windowsa jest opcja "Zamknij" ._.
Odpisz
29 listopada 2011, 14:10
no tyle ze ja mam podswietlane kolko w myszce i jak palety nei wylacze i mi sie nei hcce wstawac to raczej ciezko zasnac
Odpisz
29 listopada 2011, 14:05
a ja mam konsole i nic mi nie miga XD
Odpisz
29 listopada 2011, 12:22
A jak uśpię laptopa to mi ten niebieski tam miga. Nie mogę z tym nic zrobić, a nie będę go co chwila wyłączać, bo uruchomienie trwa ze dwie minuty, a oduśpienie tylko kilka sekund. Mam niebieską dyskotekę każdej nocy :p
Odpisz