Wszystko zgodnie z planem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Przyszłość jest piękna
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2024, 11:55
Jak Ubisoft pie....nie to kupuje prawa do oultwalsa i zmieniam pare dat kilka postaci i cyk gramy oryginalnym Hanem solo a nie babską podróbką
Odpisz
28 lipca 2024, 15:00
Przywrócę dawny blask Assassin's Creedom i w końcu będzie giera o powstawaniu styczniowym (albo warszawskim nwm)
Odpisz
31 lipca 2024, 20:22
@TowarzyszBagniak: po co w powstaniu przegranym assassyni uczestniczyć by mieli? Debilami takimi by w warszawskim powstaniu udział brać chyba nie byli
Odpisz
3 sierpnia 2024, 02:34
w sumie rel, ale bić nazistów zawsze śmiesznie, plus wyobraź sobie mechaniki wysyłania małych warszawskich kaszojadów na pewną śmierć (nienawidzę warszawy)
Odpisz
1 sierpnia 2024, 13:30
Nie wiem czy ktoś zauważył ale w prawym dolnym rogu tego mema jest Anya
Odpisz
2 sierpnia 2024, 05:27
@Pietrek360: A po lewej Komi
Odpisz
2 sierpnia 2024, 11:41
@rozwalgo: faktycznie
Odpisz
31 lipca 2024, 19:06
co byście powiedzieli na ogólnokrajową zrzutkę?
Odpisz
31 lipca 2024, 19:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: 10$ od każdego i cyk, 300 milionów dolarów.
Odpisz
31 lipca 2024, 19:28
@EpikName: a jak ktoś się nie zrzuci w imię "hirołsów" to traci obywatelstwo
Odpisz
1 sierpnia 2024, 06:06
@FluttershyIsNOTaDoormat: a wystarczy nie dawać pieniędzy chciwym korporacjom.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 02:55
Jeśli Ubisoft się rozpadnie zaklepuję Raymana, by móc zrobić Raymana 4.
Odpisz
31 lipca 2024, 20:50
Obserwuje aby ktoś wykupił prawa do marki driver aby zrobił remake któreś z części
Odpisz
31 lipca 2024, 20:01
Ja tam lubie odgrzewane kolejne Far Craje
Odpisz
31 lipca 2024, 20:21
@welpa44: na tym etapie to w mikrofali już chyba odgrzewają je
Odpisz
31 lipca 2024, 20:32
Tak na serio to ja tak ogrzewam kotlety z obiadu na kolacje.
Odpisz
28 lipca 2024, 14:00
Ja tak samo liczę z Raymanem
Odpisz
31 lipca 2024, 19:47
@Boberek00: Nadal czekam na czwartą część
Odpisz
31 lipca 2024, 19:26
Ale for honor jes fajny
Odpisz
28 lipca 2024, 15:46
Co robi ta z Spy x Family w prawym dolnym?
Odpisz
31 lipca 2024, 19:12
@gruby_wieprz: Stoi i paczy
Odpisz
31 lipca 2024, 19:22
@gruby_wieprz: OP zarabia jako vtuber i nie przyciął screena
Odpisz
31 lipca 2024, 16:48
Ja tam chcę Wolfensteina z 2009 bo po tym był spadek (nowe Wolfensteiny były dobre poza new blood (czy tam young blood))
Odpisz
28 lipca 2024, 16:43
Po takim czymś trzeba by kupić jeszcze jedne prawa i zrobić powrót Prince of Persia
Odpisz
28 lipca 2024, 13:58
fajnie by było gdyby ubisoft i EA przerwróciły sie na rowerkach a ich marki rozeszłyby się do małych studiów
Odpisz
28 lipca 2024, 14:30
jeszcze blizzard
Odpisz
28 lipca 2024, 14:31
@Vodka_Drinker: i activision
Odpisz
28 lipca 2024, 14:58
Nie martw się, grube ryby zjadają się nawzajem.
Odpisz
28 lipca 2024, 14:15
zaklepuje watch dogsy. I tą grę ze scottem pilgrimem w sumie też
Odpisz
28 lipca 2024, 14:00
Walić Heroes
Wykupie prawa do might and magic i zrobię 11 część
Odpisz