Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nissany

27 września 2024, 11:55

Jak Ubisoft pie....nie to kupuje prawa do oultwalsa i zmieniam pare dat kilka postaci i cyk gramy oryginalnym Hanem solo a nie babską podróbką

Avatar TowarzyszBagniak

28 lipca 2024, 15:00

Przywrócę dawny blask Assassin's Creedom i w końcu będzie giera o powstawaniu styczniowym (albo warszawskim nwm)

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2024, 20:22

@TowarzyszBagniak: po co w powstaniu przegranym assassyni uczestniczyć by mieli? Debilami takimi by w warszawskim powstaniu udział brać chyba nie byli

Avatar TowarzyszBagniak

3 sierpnia 2024, 02:34

w sumie rel, ale bić nazistów zawsze śmiesznie, plus wyobraź sobie mechaniki wysyłania małych warszawskich kaszojadów na pewną śmierć (nienawidzę warszawy)

Avatar Pietrek360

1 sierpnia 2024, 13:30

Nie wiem czy ktoś zauważył ale w prawym dolnym rogu tego mema jest Anya

Avatar rozwalgo

2 sierpnia 2024, 05:27

@Pietrek360: A po lewej Komi

Avatar Pietrek360

2 sierpnia 2024, 11:41

@rozwalgo: faktycznie

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

31 lipca 2024, 19:06

co byście powiedzieli na ogólnokrajową zrzutkę?

Avatar EpikName

31 lipca 2024, 19:11

@FluttershyIsNOTaDoormat: 10$ od każdego i cyk, 300 milionów dolarów.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

31 lipca 2024, 19:28

@EpikName: a jak ktoś się nie zrzuci w imię "hirołsów" to traci obywatelstwo

Avatar feniks100

1 sierpnia 2024, 06:06

@FluttershyIsNOTaDoormat: a wystarczy nie dawać pieniędzy chciwym korporacjom.

Avatar Papasmerf44

1 sierpnia 2024, 02:55

Jeśli Ubisoft się rozpadnie zaklepuję Raymana, by móc zrobić Raymana 4.

Avatar Polakowaty

31 lipca 2024, 20:50

Obserwuje aby ktoś wykupił prawa do marki driver aby zrobił remake któreś z części

Avatar welpa44

31 lipca 2024, 20:01

Ja tam lubie odgrzewane kolejne Far Craje

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2024, 20:21

@welpa44: na tym etapie to w mikrofali już chyba odgrzewają je

Avatar welpa44

31 lipca 2024, 20:32

Tak na serio to ja tak ogrzewam kotlety z obiadu na kolacje.

Avatar Boberek00

28 lipca 2024, 14:00

Ja tak samo liczę z Raymanem

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2024, 19:47

@Boberek00: Nadal czekam na czwartą część

Avatar kapibara4387

31 lipca 2024, 19:26

Ale for honor jes fajny

Avatar gruby_wieprz

28 lipca 2024, 15:46

Co robi ta z Spy x Family w prawym dolnym?

Avatar EpikName

31 lipca 2024, 19:12

@gruby_wieprz: Stoi i paczy

Avatar lordbaysel

31 lipca 2024, 19:22

@gruby_wieprz: OP zarabia jako vtuber i nie przyciął screena

Avatar SomethingWrong

31 lipca 2024, 16:48

Ja tam chcę Wolfensteina z 2009 bo po tym był spadek (nowe Wolfensteiny były dobre poza new blood (czy tam young blood))

Avatar
R0LLER

28 lipca 2024, 16:43

Po takim czymś trzeba by kupić jeszcze jedne prawa i zrobić powrót Prince of Persia

Avatar
Hamczurk

28 lipca 2024, 13:58

fajnie by było gdyby ubisoft i EA przerwróciły sie na rowerkach a ich marki rozeszłyby się do małych studiów

Avatar Vodka_Drinker

28 lipca 2024, 14:30

jeszcze blizzard

Avatar Vodka_Drinker

28 lipca 2024, 14:31

@Vodka_Drinker: i activision

Avatar TrueStoryGuy

28 lipca 2024, 14:58

Nie martw się, grube ryby zjadają się nawzajem.

Avatar GHouste

28 lipca 2024, 14:15

zaklepuje watch dogsy. I tą grę ze scottem pilgrimem w sumie też

Avatar Destropped

28 lipca 2024, 14:00

Walić Heroes
Wykupie prawa do might and magic i zrobię 11 część

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Przyszłość jest piękna

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To musiało być męczące

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka