Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2023, 14:08
Cześć jejaku z losowych
Odpisz
12 czerwca 2024, 14:00
@Boberek00: dobry
Odpisz
12 czerwca 2024, 15:43
@BananMan: Heja
Odpisz
6 czerwca 2018, 15:19
A oto kolejny relikt Jeja, dziś już takich nie uświadczymy...
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:16
@Grzechoooo: zastanawia mnie czemu jeszcze nie został skasowany
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:24
@SongMan: bo w sumie nie widać TYCH części. Zasłania je.
Odpisz
26 marca 2022, 13:23
@Grzechoooo: pozdrawiam
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:48
ja pitole r*chałbym
Odpisz
20 lipca 2017, 13:02
@Pan_Skarpeta: witaj podróżniku w czasie
Odpisz
28 lipca 2017, 03:12
@papciomen: siema
Odpisz
29 września 2017, 12:28
@Pan_Skarpeta: O! Zlot archeologów
Odpisz
11 lutego 2018, 00:50
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: noelo
Odpisz
11 lutego 2018, 12:14
@Tymek590: przywitam się za niego SIEMA
Odpisz
18 marca 2018, 14:19
@Pan_Skarpeta: Ja też bracie, ja też
Odpisz
18 marca 2018, 17:55
@Ziemniak_Illuminati: Witam serdeczne
Odpisz
19 marca 2018, 19:06
@DAVJD: Dzień dobry wieczór
Odpisz
19 marca 2018, 22:27
@Polski_Ziemniok: Siemanko
Odpisz
19 marca 2018, 22:30
@DAVJD: Jak tam wieczór Ci mija?
Odpisz
19 marca 2018, 22:32
@Polski_Ziemniok: przeglądam obrazki na jeja i mija mi miło ten wieczór :)
Odpisz
19 marca 2018, 22:35
@DAVJD: Ja to się uczę z historii, ale jeja kusi mocno xD
Odpisz
19 marca 2018, 22:36
@Polski_Ziemniok: sprawdzian?
Odpisz
19 marca 2018, 22:36
@DAVJD: Kartkówka z dat
Odpisz
19 marca 2018, 22:37
@Polski_Ziemniok: zrób sobie ściąge i jeja :3
Odpisz
19 marca 2018, 22:42
@DAVJD: He he
Odpisz
19 marca 2018, 22:45
@Polski_Ziemniok: ja to bym zapisał na marginesie kartki :/ ale to chyba też dobry pomysł
Odpisz
19 marca 2018, 22:45
@DAVJD: Się schowa do piórnika i troszkę zobaczy na lekcji
Odpisz
19 marca 2018, 22:46
@Polski_Ziemniok: żeby się tylko udało
Odpisz
19 marca 2018, 22:49
@DAVJD: Nie jestem w tym doświadczony, więc :>
Odpisz
19 marca 2018, 22:52
@Polski_Ziemniok: ja właściwie z piórnika nie potrafiłbym :/
Odpisz
19 marca 2018, 22:52
@DAVJD: Myślę, że większość i tak zapamiętam
Odpisz
19 marca 2018, 22:57
@Polski_Ziemniok: Nie jest tego zbyt dużo i większość zaczyna się od 15 czyli końcówki można nauczyć się tylko
Odpisz
19 marca 2018, 23:01
@DAVJD: Na szczęście jest kilka końcówek związanych z 1/2 wojną światową, np
45 - koniec ww2
18 - koniec ww1
(18)98 - rok produkcji Mausera 98k
34 - maschinengewehr 34
Odpisz
19 marca 2018, 23:07
@Polski_Ziemniok: jak pisałeś o ww to było w miarę normalne ale później zrobiło się trochę dziwnie, proszę nie strzelaj do ludzi
Odpisz
19 marca 2018, 23:08
@DAVJD: Mam narysowaną mała swastykę na ramieniu :v
Odpisz
19 marca 2018, 23:09
@Polski_Ziemniok: dlaczego nie zmyjesz tego?
Odpisz
19 marca 2018, 23:10
@DAVJD: Bo sam ją narysowałem xD
Odpisz
19 marca 2018, 23:12
@Polski_Ziemniok: okay
Odpisz
19 marca 2018, 23:13
@DAVJD: Cała klasa jest w przekonaniu, że jestem nazistą
Odpisz
19 marca 2018, 23:14
@Polski_Ziemniok: może mają rację hmm
Odpisz
19 marca 2018, 23:15
@DAVJD: I tak kupię pryncypałki 20 kwietnia
Odpisz
19 marca 2018, 23:16
@Polski_Ziemniok: ok
Odpisz
19 marca 2018, 23:17
@DAVJD: kk
Odpisz
19 marca 2018, 23:18
@Polski_Ziemniok: kkk?
Odpisz
19 marca 2018, 23:18
@DAVJD: White power
Odpisz
19 marca 2018, 23:22
@Polski_Ziemniok: ok
Odpisz
19 marca 2018, 23:23
@DAVJD: To ten
Dobranoc
Odpisz
19 marca 2018, 23:26
@Polski_Ziemniok: Dobranoc i powodzenia życzę
Odpisz
7 września 2018, 14:27
@DAVJD: Spoznilam się trochę
Odpisz
7 września 2018, 16:50
troszkę
Odpisz
9 lutego 2019, 18:43
ja też
Odpisz
9 lutego 2019, 18:48
Odpisz
14 stycznia 2021, 18:28
@Polski_Ziemniok: Witajcie ponownie na zlocie.
Odpisz
14 stycznia 2021, 18:41
@Saurfang: hejka
Odpisz
14 stycznia 2021, 20:35
@Tymek590: Jak wam mija życie?
Odpisz
4 kwietnia 2021, 23:39
@Saurfang: mi dobrze, a Tobie?
Odpisz
5 kwietnia 2021, 01:18
@Szarok: Cudownie.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 13:05
@Saurfang: Siema
Odpisz
26 kwietnia 2021, 13:40
A witam
Odpisz
6 lipca 2021, 14:45
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ja też mogę?
Mam łopate
Odpisz
6 lipca 2021, 15:01
@Saurfang: cześć
Odpisz
6 lipca 2021, 16:44
@SansGranie69: Gdzie ją ukradłeś!?
Odpisz
6 lipca 2021, 17:09
@Saurfang: archeolog w internetach mi dał
Odpisz
6 lipca 2021, 20:13
@SansGranie69: Ta.. Wmawiaj se, złodzieju.
Odpisz
5 sierpnia 2021, 13:13
@Pan_Skarpeta: Chyba cie popie....iło
Odpisz
13 września 2021, 16:14
@Pan_Skarpeta: tak
Odpisz
14 listopada 2021, 16:41
@Pan_Skarpeta: Hue hue hue *odkopuje*
Odpisz
14 listopada 2021, 17:41
@ANGUSEK: *zakopuję z powrotem*
Odpisz
14 listopada 2021, 17:44
@Obietnica_12: *odkopuje i pokrywa teobrominą, aby Obietnica_12, która jest kotem, nie zakopała z powrotem, ponieważ teobromina jest trująca dla kotów*
Odpisz
24 marca 2022, 14:25
@ANGUSEK: witam
Odpisz
24 marca 2022, 14:45
@Piesel12345: Witam
Odpisz
27 października 2020, 18:18
(¬°¬)
Odpisz
19 lipca 2014, 08:37
shut up and take my moneys
Odpisz
8 czerwca 2012, 14:23
Jenyyy... Co ci ludzie dodają przecież tu grają małe dzieci a poza tym żal 1/5
Odpisz
16 czerwca 2012, 13:17
@Sweet_Girl_963: kilka faktów:
-GRAJĄ nie OGLĄDAJĄ OBRAZKI
2.Dzisiaj już każde dziecko się tym interesuje (przykład. do mnie 4 latek powiedzial "spieldalaj")
3.Przecież net jeśli to ona zakrywa te cycki
Odpisz
13 lutego 2015, 19:20
@Sweet_Girl_963: wyjdź
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:57
@Sweet_Girl_963: po 4 admin to dał
Odpisz
5 sierpnia 2021, 13:13
@pataraka: Dobra, jejacy jednak są poj...ni
Odpisz
13 kwietnia 2012, 21:38
Matrioszka wersja dla starszych dzieci
Odpisz
21 marca 2012, 18:15
fajna
Odpisz
26 listopada 2011, 17:04
też chce taką
Odpisz
26 listopada 2011, 20:11
@grubson5022: Oj.. popierem cię...
Odpisz
26 listopada 2011, 07:43
chuda trochę, ale to rosjanka, więc w sumie...
Odpisz