Czego nauczyłem się od złoczyńców?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2017, 19:21
Gościu w DeathNote nie był taki zły.
Odpisz
20 marca 2020, 11:53
@Archeologwinternetach: Ciągle kogoś zabijał
Odpisz
4 kwietnia 2022, 08:13
@Archeologwinternetach: No, on był fajny
Odpisz
11 maja 2019, 13:21
Zaspoilerowaliście mi death note :-(
Odpisz
11 grudnia 2019, 18:26
to jest mem z 2014 a desth note bodajże z 2006 więc miałeś dużo czasu obejrzeć to
Odpisz
23 grudnia 2018, 17:30
jak mogłeś.....
Odpisz
29 lipca 2014, 19:29
To wujek Voldi umrze? o_O
Odpisz
29 lipca 2014, 20:35
@iger3: Ostatni odcinek Harrego Pottera wyszedł ok.2 lata temu w dodatku książka wyszła jeszcze prędzej więc to nie jest spoiler tylko powszechna informacja taka sama jak to, że Komorowski jest prezydentem -,-
Odpisz
29 lipca 2014, 20:55
@randalf28: Kim jest Komorowski? o_O
Odpisz
2 sierpnia 2014, 15:38
@randalf28: *film Harry Potter nie jest podzielony na odcinki
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2014, 13:26
@Kot_Kot: Ostatni film z serii ,,Harry Potter"... Lepiej???
Odpisz
3 sierpnia 2014, 14:13
@randalf28: Tak :)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:11
@randalf28: No właśnie. On chyba bierze informacje z Internet Explorera.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:37
@iger3: Wujek? Voldie to mój wujek!! Tag, umarł, ale wcześniej kupił mi cukierki! ;>
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:54
@KotekManga: Mi pozwalał bawić się swoim nosem :P
Odpisz
5 sierpnia 2014, 09:00
@iger3: To dlatego zawsze jak go widziałam to nie miał nosa? JA KCEM STOPĘ!!
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:58
@iger3: no w 7 części
Odpisz
16 sierpnia 2014, 21:47
Teraz to ja już to wiem :P A w środę nawet obejrzałem ten film :D
Odpisz
3 grudnia 2018, 11:30
@randalf28: oh, jest ?
Odpisz
29 lipca 2014, 19:09
Ale Loki przecież przeżył, więc jemu popłaca :D
Odpisz
29 lipca 2014, 19:55
@Hubix: Właśnie. Swoją drogą Loki jest super co nie? Uwielbiam go :D
Odpisz
29 lipca 2014, 19:58
@Hubix: Ozai też przeżył
Odpisz
29 lipca 2014, 20:14
@kamdab: Dokładnie tylko Aang odebrał mu jego zdolności.
Odpisz
29 lipca 2014, 20:17
@Hubix: A czy tu jest napisane że każdy złoczyńca umiera? Nie! Tu jest napisane że zbrodnia nie popłaca bo zawsze spotka cię sprawiedliwość
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2014, 20:43
@ErzaScarlet: Teraz pytanie. Skąd my to wiemy?
Odpisz
29 lipca 2014, 22:50
W pseudo Thorze 2 ten pseudo Loki najpewniej zabił pseudo Odyna i stał się władcą pseudo Asgaardu. Nie popłaca?
Odpisz
30 lipca 2014, 13:11
@Piotresiek: popłaca
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2015, 11:51
@Hubix: Przeżył, ale Hulk wymierzył mu bolesną sprawiedliwość
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2016, 09:57
@Hubix: Nawet na koniec "Thor: Mroczny świat" Loki zasiadł na tronie Asgardu.
PS: Prawie napisałem Isengardu xD
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:03
z czego ten trzeci
Odpisz
12 lutego 2016, 13:19
@wariat123: breaking bad
Odpisz
14 listopada 2014, 20:45
Przepraszam kim jest Pan Sreberko?
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:57
Voldemord
Odpisz
6 sierpnia 2014, 17:17
Piękne spoilery :)
Odpisz
29 lipca 2014, 20:15
Raito był chyba jedyną postacią negatywną z którą naprawdę się zżyłem, strasznie przygnębiła mnie jego śmierć, i on zabijał złoczyńców, czy to nie jest dobre?
Odpisz
29 lipca 2014, 20:31
A zabicie Raye Penbara i jego żony też było dobre???
Odpisz
29 lipca 2014, 20:40
Keep dem spoilers to yourself sir!
Odpisz
29 lipca 2014, 20:41
Przez tą szuję zginął L! :D Poza tym przestał zabijać złoczyńców i przerzucił się na wszystko co się napatoczy w pierwszych 10 odcinkach.
Odpisz
29 lipca 2014, 21:48
@Bakteria: Jak to L zginął ?! Ty spoilerujący sku*wysynu!!!
Odpisz
29 lipca 2014, 21:58
@randalf28: oni byli źli, ponieważ raito chciał dobrze a oni chcieli mu przeszkodzić czyli byli źli
Odpisz
30 lipca 2014, 00:36
Death Note nie przedstawia walki dobra ze złem tylko 2 różnych poglądów. każdy może uważać Light'a, L'a, Near'a albo Mello za dobrego bądź złego.
Odpisz
30 lipca 2014, 13:30
@eterno4: Ostatni odcinek Death Note został wydany ok.3 lata temu jak nie więcej nie wspominając o mandze więc zrozumcie do cholery, że to nie spoiler... Czy jeśli ktoś napisze, że Frodo zniszczył pierścień to też będziesz oburzony i nazwiesz to spoilerem??? Powiem ci jeszcze jeden tzw. ,,spoiler" Alianci wygrają II wojnę światową -,-
Odpisz
31 lipca 2014, 22:35
@randalf28: no ku*wa nie... ;--; zmarnowalem swój głos na hitlera...
Odpisz
30 lipca 2014, 09:44
@Piotresiek: Dla niego!? No jasne że popłaca :D Teraz z niecierpliwieniem czekam na Thor 3 i Avengers 2 (chociaż w tym nie będzie Lokiego :( )
Odpisz
30 lipca 2014, 12:18
@magda60004: loki przeżył....
Odpisz
30 lipca 2014, 15:07
@oskar213: Tak wiem ,ze przeżył. Tylko podobno w Avengers 2 ma go nie być :(((
Odpisz
30 lipca 2014, 16:55
@magda60004: loki przeżył bo jest bogiem
Odpisz
31 lipca 2014, 08:58
@trujo17cy: No ale Frigga też chyba była bogiem i umarła nie? A poza tym jeśli Loki byłby nieśmiertelny to raczej Thor nie uwierzyłby w jego śmierć co nie? (chyba ,że Thor jest przygłupem)
Odpisz
29 lipca 2014, 20:42
Nie żebym narzekał ale czy na prawdę George R. R. Martin był tutaj potrzebny ?
Odpisz
29 lipca 2014, 19:16
No cholera. Nie mogli dać napisu "Spoiler Alert". A już miałem zacząć oglądać Breaking Bad.
Odpisz
29 lipca 2014, 19:20
@AdiXiks: Znam ten bol ;_; wczesniej Breaking Bad gdzie mowili ze...a zreszta sam zobaczysz a teraz spoilery z Dextera...
Odpisz
29 lipca 2014, 19:16
Jezu...Tyle spoilerów w jednym obrazku...
Odpisz
29 lipca 2014, 19:05
kto to ten ostatni
Odpisz
29 lipca 2014, 19:07
@tribik: Święty Mikołaj.
Odpisz
29 lipca 2014, 19:09
@tribik: Przypuszczam, że autor Gry o Tron.
Odpisz