ja miałam dwa podejścia do fallouta i za każdym razem przestawałam, bo im dłużej grałam tym smutniejszy i straszniejszy był ten post-apo klimat i mi było przykro jak widziałam ciągle jakieś szkielety w budynkach obok zwykłych mebli i takie smutne porzucone to wszystko, tak zaczynałam rozmyślać nad losem każdej kości i przedmiotu, biedni ludzie których ta katastrofa spotkała
@chlipchliphurra: łał, zabrzmiało tak stereotypowo dziewczęco na temat gier, co nie jest niczym złym. Jestem tylko pod wrażeniem aż tak analizowania głupich gier komputerowych. Może dlatego, że grałem tylko dla rozgrywki
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2024, 23:19
Achh, nie ma to jak toksyczne wzorce męskości ❤️
Odpisz
3 sierpnia 2024, 18:05
W Half Life 2 jeszcze gorzej jest
Odpisz
3 sierpnia 2024, 17:19
Ja już doszedłem do rozdziału 8
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:46
ja miałam dwa podejścia do fallouta i za każdym razem przestawałam, bo im dłużej grałam tym smutniejszy i straszniejszy był ten post-apo klimat i mi było przykro jak widziałam ciągle jakieś szkielety w budynkach obok zwykłych mebli i takie smutne porzucone to wszystko, tak zaczynałam rozmyślać nad losem każdej kości i przedmiotu, biedni ludzie których ta katastrofa spotkała
Odpisz
1 sierpnia 2024, 18:34
@chlipchliphurra: łał, zabrzmiało tak stereotypowo dziewczęco na temat gier, co nie jest niczym złym. Jestem tylko pod wrażeniem aż tak analizowania głupich gier komputerowych. Może dlatego, że grałem tylko dla rozgrywki
Odpisz
1 sierpnia 2024, 18:40
@BUMPYSIA: znaczy w inne gry ze szkieletami mogę grać ale tu to postapo jakoś zbyt mocne i przygnębiające już było
Odpisz
2 sierpnia 2024, 07:14
@chlipchliphurra: To chyba nie możesz zagrać w Metro.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:31
kurcze w końcu wypada te gre przejść.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:38
@GHouste: gdzie się zaciąłeś w połowie życia
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:45
@Boberek00: nie byłem w stanie wskoczyć na skrzynie by dostać się do wentylacji ...
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:46
@GHouste: chłodnia?
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:47
@Boberek00: nie pamiętam już. dawno to było
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:40
Jak pierwszy raz zagrałem w HL to mi się nie spodobał i go odinstalowałem.
Potem mi się spodobał.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:37
Trzeba być twardym jak żelki z biedronki.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:30
Tru
dalej początek mnie trochę przeraża
a grę ukończyłem ze pięć razy
w tym roku ze dwa razy
Odpisz