No to brawo jak wykończył cię rok, po którym masz poprawkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
I po kłopocie
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2024, 21:54
POTRZEBUJĘ TEN SZABLON
Odpisz
7 sierpnia 2024, 16:55
@Ignisus: NADAL POTRZEBUJĘ
Odpisz
3 września 2024, 16:17
@Ignisus: proszę bardzo
Odpisz
3 września 2024, 17:13
@szorcyk: dziękuję dobry człowieku
Odpisz
7 sierpnia 2024, 17:08
Ja przez strajk nauczycieli rok uwaliłem. Najpierw strajk a potem nadganianie materiału. Wcześniej sobie nie radziłem i nagle jeszcze speedrun się odpalił
Odpisz
7 sierpnia 2024, 16:54
Szablon?
Odpisz
2 sierpnia 2024, 21:45
Słuchaj, tak to jest gdy sobie wrzucasz wszystko na luz i opuszczasz lekcje bo nudne albo z powodu że nie lubisz nauczyciela
Odpisz
2 sierpnia 2024, 22:18
@Nikodem8378: Nie mówię, że we wszystkim trzeba być wybitnym, ale jeśli z jakiegoś przedmiotu nie uda ci się wybłagać nawet tej dwójki to znaczy, że nie dość, że miałeś go w dupie, lecz jesteś też po prostu tępakiem
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2024, 21:28
I tak się k...a nie uczyłeś cały rok. Nie zgrywaj ofiary
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2024, 21:13
Jak możesz być wykończony rokiem szkolnym skoro i tak masz poprawki?
Odpisz