A potem "łełełe mam nadwagę"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Jakby trochę nie fair
Zapraszamy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2024, 15:37
Jedz jeśli chcesz, musisz mieć siłę do walki z nadwagą
Odpisz
6 sierpnia 2024, 13:35
dlaczego w ogole robimy sie tak glodni w nocy
Odpisz
6 sierpnia 2024, 14:41
bo chcemy zapaść na wieczny zimowy sen i się nie obudzić
Odpisz
6 sierpnia 2024, 12:47
mam nadzieję, że wspominasz o fakcie iż przekroczysz nimi nadwyżkę kaloryczną, bo przecież nie tyje się przez czas, w którym się spożywa
Odpisz
6 sierpnia 2024, 12:01
*o 2 w nocy
Odpisz
2 sierpnia 2024, 22:18
Udawaj że żyjesz w Prlu i nie możesz zjeść tych tostów bo ich zwyczajnie "nie ma"
Odpisz