Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Co za przypadek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2016, 19:43
Meincraft
Get it?
MEIN-craft?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:08
Horror XD
Odpisz
15 listopada 2015, 10:48
@olwia214: jski tam horror...ja grałam w Erie,the last of us,w slendera,w jeffa the killer-a,i w wiele innych...a minecraft to oststni tzw.HORROR jaki może być.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:59
@Koniczek02323: To był troll .-. Ale zgadzam się z tobą bo też grałam/oglądałam wiele horrorów a minecraft jest bardziej do rozluźnienia.
Odpisz
16 listopada 2015, 18:45
@olwia214: :3
Odpisz
26 lutego 2015, 12:12
W 8 kadrze Polska mówi o Fnaf
Odpisz
10 marca 2015, 16:12
Szkoda, że ten obrazek powstał o wiele dawniej niż ta gra.
Odpisz
10 marca 2015, 16:23
@dustin2001: A ty nie ogarnąłeś o co mi chodziło
Odpisz
31 marca 2015, 15:48
fnaf moim zdaniem nie jest straszny
Odpisz
31 marca 2015, 16:01
@Piotr3Q: I o to mi chodziło Fnaf nie jest staraszny.
Odpisz
1 listopada 2019, 17:13
@Piotr3Q: xD
Odpisz
12 lutego 2015, 17:31
ja mam minicraft na telefonie
Odpisz
9 marca 2015, 13:10
@KotPrezesa112: to fajnie masz
Odpisz
10 marca 2015, 15:22
ale MINIcraft a nie MINEcraft
Odpisz
10 marca 2015, 16:27
@KotPrezesa112: co za różnica? .-.
Odpisz
10 marca 2015, 17:03
mini craft a minecraft to co innego
Odpisz
10 marca 2015, 17:05
@KotPrezesa112: i tak mnie mało obchodzi co masz na telefonie .-.
Odpisz
10 marca 2015, 17:15
a ty masz coś fajnego??
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 17:20
@KotPrezesa112: tak mam ale zdaje sobie sprawę jak mało to innych obchodzi i nie muszę się chwalić
Odpisz
11 marca 2015, 15:05
dzienx dałeś mi kolejny hejt do kolekcji (posluzylem sie nowym obrazkiem)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:16
@KotPrezesa112: a ja mam minecraft pe!
Odpisz
3 lutego 2015, 19:35
Anchluss... ku*wa trza uciekać
Odpisz
19 listopada 2014, 18:59
RZAL RZAL BUL DUPY INDOEZJA RZAL RZAL ale 5/5 za poprawnego polandballa
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:00
A ja myślałem, że Mein Kfamp (czy jak to tam było)
Odpisz
14 września 2014, 20:53
@lorax12: myFAP
Odpisz
7 sierpnia 2014, 12:38
siema
Odpisz
2 sierpnia 2014, 10:00
minecraft to nie horror!
Odpisz
2 sierpnia 2014, 09:26
RZAL TO MONAKO , 1
12111111111one1111 YOLO.
Odpisz
6 października 2014, 19:25
@kinmo2003: to polandball
Odpisz
6 stycznia 2015, 14:49
@kinmo2003: nie znasz sie
Odpisz
29 lipca 2014, 17:37
Okej. Obrazek z minecraftem pierwszy raz od paru miechów? Zaraz będą hejty typu "CIONGLE TEN MAJKRAFT".
Odpisz
2 sierpnia 2014, 00:30
CIOM TEN MAJORA'S! !!!!!!!!!!11 1one
Odpisz
2 sierpnia 2014, 00:31
@Slenderowiec2012: Głupi Szajsung! -_-
Odpisz
1 sierpnia 2014, 22:27
guten tag... anschlussssssss
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:53
Przczytałem Mein campf ;_;
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:03
Respawn , lol
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:44
@TheSticks: no właśnie zastanawiam się jakie game over
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:48
@mrklorens: Tryb Hardcore
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:48
@mrklorens: Hardkor.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2014, 21:49
O ok. 20 sekund byłeś szybszy :D.
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:51
Na pierwszy raz ? (boże to skojarzenie ...)
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:49
Jedyny dobry obrazek z minecraftem!
Odpisz