Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MarekKlosowski

10 sierpnia 2024, 18:28

Za czasów PO nawet premier pojechał do pracy za granicę, a za rzadów PISu opłacało mu sie wrócić do Polski :)

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 01:06

@MarekKlosowski: no spoko ale kto pytał

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 16:57

@Kotel2077:
30 mln uprawnionych do głosowania :)

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 17:25

@MarekKlosowski: To wskaż mi jedną z tych 30 milionów osób, które znajdują się na tej stronie i cię spytały o opinię pod tym memem :)

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 20:01

@Kotel2077:
Wystarczy,z e wspomne, ze najbardziej nieudane powstanie w dziejach Warszawy bylo pod Pajacem Kultury w 2017 roku,
To swiadczy o stosunku Polakow do tej partii :)
A co do tego portalu i wielu innych - to głownie trole :)

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 21:49

@MarekKlosowski: Ale wskaż mi użytkowników strony www.jeja.pl którzy cię pytali o twoją opinię o partiach politycznych w Polsce bo jeszcze żadnych nicków nie usłyszałem :)

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:17

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:21

@Kotel2077:
Mosiaczku, co nie obchodza opinie na jeja.
Sam mam kilka kont na wp.pl, tutaj mam jedno. Sa ludzie, ktorzy mają po kilkadziesiat kont w internecie i ty tez wygladasz na takiego. Co mnie obchodzi, ile osob tutaj poprze komentarze.
Pod Pałacem Kultury facet sie podpalił w proteście przeciw wladzy w 2017 roku. Szkoda tego faceta,
ale nawet Warszawa go olała. Nawet jego zwolennicy już tam nie przychodza. Do dzis nie wiedza, dlaczego wszyscy ich olali, bo to przecież elita.
Co mnie wiec obchodza nicki z jeja ? :)
Sam ścignąlem kilku ruskich trolli tutaj na jeja. :)

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:23

@Kotel2077:
Misiaczku, tzreci raz musze odpisywac, bo jest cenzura.
Ok, w takim razie ujme to tak.
Tutaj jest wielu troli, ty wygladasz na jednoego z nich, wiec mnie nie obchodzi, ile osob poprze mowi komentarz.
Wystarczy mi, ze wszyscy mają w powazaniu wasze bieganie po warszawie :)

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:29

@MarekKlosowski: Czyli nikt nie pytał, ja jestem trollem i jestem jednym z tych co biegają po warszawie?

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:35

@Kotel2077:
Twoj poziom wypowiedzi na to wskazuje.
Pisalem o trolach tutaj ogolnie, ale nie przeszlo przze cenzurę.
Moge to ująć inaczej.
Polski emeryt pracuje, a np niemeicki moze jeździc za granice.
Polski przedsiebiorca płaci wyższy ZUS i wyższe podatki niż firmy z zagranicy działajace w Polsce.
Polacy moge pojechac za granicę, anwet na studia, ale beda wykonywac takie prace, gdzie ktos inny bedzie szefem.
Sa zawody, np dziennikarze, gdzie notorycznie zatrudnia się ludzi na umowy smieciowe.
I to wszystko swiadczy o tym, ze Polska jest xle rzadzona.
To tak w ramach dyskusji o polityce.

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:36

@Kotel2077:
Inna spraw, ze niemcy sa krajem wymierajacym, Chinczycy sadiedlają Syberię i nie musimy nic robić. Wystarczy,z ę pcozekamy :)

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:38

@MarekKlosowski: no spoko ale kto pytał. To jest orginalne pytanie. Kto nakłonił cię by napisać twoją opinię polityczną na tej atronię pod tym właśnie memem. Kto ciebie zapytał o tą właśnie opinię

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:38

@Kotel2077: No jak, jestes tam jeszcze, zeby pogadac dalej ?

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:39

@MarekKlosowski: dalej oczekuję odpowiedzi

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:39

@Kotel2077:
Misiaczku, przejdx pod pajac kutlury i sprawdź, kogo obchodzi twoja opinia :)
ja tylko komentarze pisze, tamten się podpalił :)

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:41

@Kotel2077:
czy rozumiesz, co piszę ?
Nawet jesli wiecej posób protestowałaloby w Warszawie, to nikogo to nie obchodzi, bo PO kojarzy sie z chamstwem i prymitywyuzmem

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:41

@MarekKlosowski: A kiedy było o mojej opinii? Ja pytam o osobę która pytała o twoją.

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:42

@MarekKlosowski: Jakie po? Jakie protesty? Ja nie o to pytam. Ja pytam kto ciebie pytał o twoją opinię polityczną

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:45

@Kotel2077:
zaczne ci tłumaczyc o co chodzi.
pewien dziadek przyszedl do UB w latach 40-tych. Chciał sie widziec z komendantem. zastępca zapytal o powód
- Milicja ukradla mi krowe i nie chce oddac. Przyszedlem do komendanta, zeby zaswiadczył, że to moja krowa.
- A skad to bedzie wiedział ?
- pasal ja u mnie przez dwa lata.

Dobra rada
Nigdy nie uzywaj sfomułowań, które sugeruja,z e pochodzisz z tego srodowiska. :)

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:46

@Kotel2077:
Mozemy bawic sie dalej, mam czas.
Kto pytał o twoja opinię ?
Kogo obchodzi twoja opinia ?

Avatar Kotel2077

Edytowano - 11 sierpnia 2024, 23:48

@MarekKlosowski: Spokojnie taż mam czas. I jaka moja opinia? Ja tylko pytam

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:49

@Kotel2077:
ja tez pytam.
Kogo obchodzi twoja opinia i kogo obchodzi opinia starych esbeków, którzy biegali po Krakowskim Pzredmiesciu ?
Rosja miała ich gdzies, bo juz nie sa jej potrzebni ?
Kogo obchodzą ?

Avatar Kotel2077

11 sierpnia 2024, 23:51

@MarekKlosowski: A można poprowadzić dyskusje bez wciskania polityki?

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:54

@Kotel2077:
sprawy publiczne sa wazne, ale mozemy porozmawiac o czyms innym.
mem jest ma jeja. mozna go komentowac, jak kazdy mem
nawiazuje do polityki, wiec komentarze tez polityki dotycza.
Mozemy porozmawiac o czyms innym, wystarczylo wczesniej napisac

Avatar Kotel2077

Edytowano - 11 sierpnia 2024, 23:56

@MarekKlosowski: To tylko lekko polityczny mem.Nawet nie nawiązuje do żadnej konkretnej partii politycznej więc dlaczego pisać jak PIS jest dobry a PO złe

Avatar MarekKlosowski

11 sierpnia 2024, 23:59

@Kotel2077:
Ok, rozumiem.
jestem tutaj z doskoku, ale zdarzylo mi się spotkac ludzi piszacych po rosyjsku.
czasem pisze komentarze, kiedy oni wciskali propagandę.
Bylem przekonany, ze tez jestes trolem i kpisz sobie z czyjegoś oburzenia.
jesli rzerczywiscie się pomylilem, to pzrepraszam Cie, ale na prztyszlośc lepiej od razu odpisac, ze nie interesujesz sie polityka, bo z memu wyglada to zupelnie inaczej.

Avatar MarekKlosowski

12 sierpnia 2024, 00:03

@Kotel2077:
Nie miej mi za złe oburzenia.
Jesli widzi sie osoby, ktore zachowują sie w chamski sposob w czasie modlitwy za zmarlych, to wielu ludzi jest naprawde oburzonych.
Dwoch moich dawnych uczniów stracilo swojego tate w katastofie smoleńskiej. Dla nich byl to rodzony ojciec, niewazne jakie funkcje pełnil.
PO wielu osobom kojarzy sie z chamstwem własnie z powodu takich zachowań.

Avatar Kotel2077

12 sierpnia 2024, 00:06

@MarekKlosowski: Także przepraszam za moje lekko agresywne zachowanie. Także przez chwilę myślałem że jesteś jakimś trollem. Raczej nie ma sensu dalej dyskutować więc życzę miłej nocy

Avatar MarekKlosowski

12 sierpnia 2024, 00:19

@Kotel2077:
Milej nocy
Przepraszam jeszcze raz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka