Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2024, 15:42
Kolejny friendly reminder że introwersja to nie to samo co fobia społeczna. Idź na terapię.
Odpisz
10 sierpnia 2024, 15:57
nie zesraj sie
Odpisz
9 sierpnia 2024, 19:06
Jeju, tak. Na szczęście jest to umiejętność, którą można wyćwiczyć. Przez wiele wiele lat miałem z tym problemy, ale z biegiem czasu staje się to o wiele łatwiejsze i teraz nie mam zbytnich problemów z zadzwonieniem, jeżeli tylko tak można się z kimś skontaktować. Także powodzenia jejaki. Pamiętajcie, że nie jesteście z tymi problemami sami, a jeżeli bardzo wam to przeszkadza, to możecie przećwiczyć to razem z psychoterapeutą, który może wam bardzo pomóc w radzeniu sobie z tym problemem :)
Odpisz
10 sierpnia 2024, 06:13
@MagJames: nie stać mnie na terapeutę
Odpisz
10 sierpnia 2024, 14:13
@MagJames:
Odpisz
7 sierpnia 2024, 03:14
Rel. Dopiero praca w dziennikarstwie sprawiła, że teraz to ja jestem predatorem
Odpisz
7 sierpnia 2024, 08:14
@IkarAviator: nie wiedziałem że lubisz dzieci
Odpisz
7 sierpnia 2024, 17:04
@Koscioglow: nie, ale za to mam termowizję w oczach
Odpisz
7 sierpnia 2024, 17:15
@IkarAviator: prędzej wykrywacz małolat
Odpisz
8 sierpnia 2024, 03:09
@Koscioglow:
Odpisz
8 sierpnia 2024, 08:33
@IkarAviator: też umiem używać "zbadaj element"
Odpisz
8 sierpnia 2024, 17:15
@Koscioglow: ok, good one
Odpisz
7 sierpnia 2024, 15:43
Kiedy ona jednak podała ci swój numer telefonu:
Odpisz
7 sierpnia 2024, 01:07
Do mnie nawet telemarketerzy nie dzwonią
Easy
Odpisz
7 sierpnia 2024, 11:31
@Konto_nieusuniete: gorzej jak samemu sie do kogos dzwoni bo wtedy raczej na ciebie spada odpowiedzialnosc prowadzenia rozmowy i powiedzenia czego chcesz
Odpisz
7 sierpnia 2024, 11:37
@PiesAndaluzyjski: No tak, bo jak ja dzwonię to znaczy, że mam tego ważny powód
Odpisz
7 sierpnia 2024, 10:01
Nierel nie rozumiem co ludzie mają do rozmów przez telefon a sam jestem raczej introwertykiem
Odpisz