@Hacjul: Mnie w sumie nie dziwi to. Patrząc co robi teraz rudy ch** to już wolę aby premierem był je**ny pinokio a tą rudą wronę pozbyć się raz na zawsze by nigdy do polski nie wrócił.
@Hacjul: No dobra ale oni nie mają wpływu na to że Koalicja Opie***laczy dostała wysoki procent. Wińmy za to nasz naród który zagłosował na tę bandę niemieckich złodziejów. Cieszmy się że jeszcze Duda ma możliwość użycia weta które Sejm nie może odrzucić. W ten sposób odrzucony został de***ny pomysł tabletki dzień po (niebezpieczne dla osób poniżej 18 roku życia) i ustawę o nieistniejącym języku Śląskim (Tusk się przez to zesrał że aż musiał napisać to na twitterze/x XDDDDDD)
Wybory prezydenckie odbędą się w maju 2025 roku i platfusy raczej nie wygrają ale niestety istnieje dużo poje**w którzy na nich zagłosują. Z resztą nie mogłam uwierzyć że taki antypolak Łukasz Kohut który chce zniszczyć Ślązaków to otrzymał w eurowyborach aż 100tyś głosów. Nie jestem w stanie uwierzyć że tak dużo poje**w jest w Polsce ale co ciekawsze to ten typ był w Lewicy więc przeszłość to on dobrą nie ma xD.
Jak najbardziej rozumiem. Z resztą trzeba być gotowym na ten scenariusz aczkolwiek nie należy dopuścić do tego aby platfusy wygrały bo już dobrze wiemy jak bardzo chcą sprzedać Polskę. Natomiast jeśli KO wygra wybory prezydenckie to mam nadzieję że kibice, ONR, rolnicy, młodzieżówki i inne organizacje wytworzą ogromny bunt który utrudni prowadzenie rosyjskiej polityki. Strajk rolników może i padł ale przynajmniej utrudnił dostawę syfu z Ukrainy.
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2024, 22:11
Byle do przodu kochani 😊
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2024, 19:24
Ja to kocham że ilekroć się zmieniają więcej słyszę o tym że poprzedni źli i trzeba ich do więzienia niż o tym co Ci nowi robią.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:24
Bosak na prezydenta mentzen na premiera Korwin na krula
Odpisz
8 sierpnia 2024, 21:14
@PazDaniXxXx: poglądy przeciętnego 10 letniego "patrioty" pragnącego zmienić świat
Odpisz
9 sierpnia 2024, 10:59
@PazDaniXxXx: dokładnie
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:02
Rządy jednej partii < rządy kilku partii
/zamykam temat
Odpisz
8 sierpnia 2024, 17:35
Niestety, als musimy poczekać na wymarcie pokolenia, które urodziło się za komuny i pamięta jak upadła
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2024, 16:32
Ech.. w polsce nie mamy rząd, tylko jego parodię. Przydabysię jakaś fajna partia która wyszłaby na przeciw naszym problemom
Odpisz
7 sierpnia 2024, 13:26
Nie mogę z tych którzy dziś mówią "i co, tęsknicie za PiS?"
To tak jakby tęsknić z bata do kija
Odpisz
7 sierpnia 2024, 13:59
@Hacjul: Mnie w sumie nie dziwi to. Patrząc co robi teraz rudy ch** to już wolę aby premierem był je**ny pinokio a tą rudą wronę pozbyć się raz na zawsze by nigdy do polski nie wrócił.
Odpisz
7 sierpnia 2024, 14:07
@AlMalina: tyle że każda kadencja PiS kończy się tym że ostatecznie będzie rządził Tusk, i na odwrót
Odpisz
7 sierpnia 2024, 14:10
@Hacjul: No dobra ale oni nie mają wpływu na to że Koalicja Opie***laczy dostała wysoki procent. Wińmy za to nasz naród który zagłosował na tę bandę niemieckich złodziejów. Cieszmy się że jeszcze Duda ma możliwość użycia weta które Sejm nie może odrzucić. W ten sposób odrzucony został de***ny pomysł tabletki dzień po (niebezpieczne dla osób poniżej 18 roku życia) i ustawę o nieistniejącym języku Śląskim (Tusk się przez to zesrał że aż musiał napisać to na twitterze/x XDDDDDD)
Odpisz
8 sierpnia 2024, 14:55
@Hacjul: ja tęsknie bo nie cierpię ich ale jakoś za ich żądów żyło mi się lepiej
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:24
@AlMalina: ja chcę bosaka
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:26
@AlMalina: niestety na jesień nowe wybory:( i pewnie h*je wygrają:(
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:28
Na jesień?
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:29
@AlMalina: a jednak nie bo mi się pomyliło myślałem że prezydenta na jesieni wybiorą
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:33
Wybory prezydenckie odbędą się w maju 2025 roku i platfusy raczej nie wygrają ale niestety istnieje dużo poje**w którzy na nich zagłosują. Z resztą nie mogłam uwierzyć że taki antypolak Łukasz Kohut który chce zniszczyć Ślązaków to otrzymał w eurowyborach aż 100tyś głosów. Nie jestem w stanie uwierzyć że tak dużo poje**w jest w Polsce ale co ciekawsze to ten typ był w Lewicy więc przeszłość to on dobrą nie ma xD.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:34
@AlMalina: ja mam bardziej pesymistyczne przeczucia
Odpisz
8 sierpnia 2024, 15:50
Jak najbardziej rozumiem. Z resztą trzeba być gotowym na ten scenariusz aczkolwiek nie należy dopuścić do tego aby platfusy wygrały bo już dobrze wiemy jak bardzo chcą sprzedać Polskę. Natomiast jeśli KO wygra wybory prezydenckie to mam nadzieję że kibice, ONR, rolnicy, młodzieżówki i inne organizacje wytworzą ogromny bunt który utrudni prowadzenie rosyjskiej polityki. Strajk rolników może i padł ale przynajmniej utrudnił dostawę syfu z Ukrainy.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 16:01
@AlMalina: najgożej jak "inżynierowie" z południa do Polski wejdą
Odpisz
8 sierpnia 2024, 16:06
juz weszli. Zapomniałaś ile PIS im awiz nasprzedawał?
Odpisz
8 sierpnia 2024, 16:09
@Katrina2712: no a PO bokiem ich wpuszcza
Odpisz
8 sierpnia 2024, 14:20
Jedna moja babcia kocha PiS i nienawidzi PO a druga kocha PO i nienawidzi PiS.
To się nie może dobrze skończyć.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 14:47
@Rhokai: wigilia:
Odpisz
8 sierpnia 2024, 14:01
Wiadomo, zawsze lepsza jest partia co nie rządzi bo nie rządzi.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 14:01
Tylko konfederacja
Odpisz
7 sierpnia 2024, 14:19
My to кurwа jak amerykańca, dwie gówniаne partie
Odpisz
7 sierpnia 2024, 10:43
Czyli jak zrobimy odwrotnie to kraj będzie działać poprawnie?🤔
Odpisz
7 sierpnia 2024, 12:13
jëbać PO→wygrywa PO→Jëbać PiS→wygrywa PiS→jëbać PO...
Odpisz
7 sierpnia 2024, 09:37
Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu
Odpisz
7 sierpnia 2024, 09:50
@DorjanOllo: Nie mogę, bo jestem za gruby!
Odpisz
7 sierpnia 2024, 10:17
@Batman_XD:
Odpisz