Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pilne
Dobrze czasem się oderwać
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2024, 18:29
Na mamuty nie poluje się samodzielnie. Zawsze mamuta łapie się w grupie.
Mamut jest zbyt dużym zwierzęciem żeby współczesny nastolatek mógł polować na niego w pojedynkę.
Należy zebrać drużynę składającą się przynajmniej z 4 silnych mężczyzn. Przyda się również sieć, włócznie, łuki, strzały, pochodnie.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:44
@jacek1s: to nie pyknie bo dzisiejsze gównioki są jakie tam "aspołeczne" czy cuś
Odpisz
8 sierpnia 2024, 23:11
@jacek1s: sieć jest za słaba duł potrzeba wykopać (tak mówił dziadek)
Odpisz
9 sierpnia 2024, 03:29
Sieć jest po to żeby mamuta zdezorientować, a nie po to żeby go zatrzymać. Do zatrzymania mamuta są ostre narzędzia oraz pochodnie.
Odpisz
9 sierpnia 2024, 12:31
@Hacjul: jak drą ryja na dzielnicy to nie wyglądają mi na aspoleczne
Odpisz
15 sierpnia 2024, 21:48
@Hacjul: bo rodzic byl zajety pazurkami czy innym ciechocinkiem zamiast wychowaniem dziecka
Odpisz
8 sierpnia 2024, 23:16
Te gównioki z pokolenia alfa to nawet panceża płytowego nie utrzemają na sobie a jak jednemu morning stara dałem to się prawie zabił
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:39
Nie żadni boomerzy tylko pokolenie starych dziadów
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:19
Stracone pokolenie
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:13
Ta dzisiejsza młodzież
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:04
Doprawdy? A myślałam że mamuty wymarły jeszcze zanim Chrystus się urodził...
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:16
@AlMalina: latają jeszcze czasami w okolicach Dębinki
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:18
@Rey_Palpatine: A to czasem nie są smoki?
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:18
@AlMalina: to są mamuty, małpoludy z Dębinki robią sobie z nich bębny do przywoływania Wielkiego Mywu
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:19
@AlMalina: Almalina kiedy żart
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:22
@Boberek00: Cry about it
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:22
@AlMalina: Dobra, Spokojnie Almalino
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:23
@Boberek00: Luz
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:28
@Rey_Palpatine: To ciekawe czy są trolle. Chociaż to akurat przy górach
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:30
@AlMalina: nieee w Polsce są tylko yetti i trolle internetowe
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:31
@Rey_Palpatine: A yetti to czasem nie żyją w lodowych terenach? W Polsce nie było śniegu od ponad 12 lat.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:33
@AlMalina: w Tatrach siedzą, według tamtej gwary są to sniezne kockodany, a w południowym lubelskim czasami występują w Witoldowie (choć niektórzy twierdzą że nazywają się Bardakowie)
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2024, 18:43
@Rey_Palpatine: Ilość Pilipiuka w tej konwersacji mnie wzruszyła.
Odpisz
8 sierpnia 2024, 18:44
dzisiaj Czarownika Iwanowa kupiłem to mnie naszło xD
Odpisz