cóż...może nie zapomniał kluczy,tylko koledzy mu podperdzielili?Albo chciał sie upić i zostawił gdzieś klucze,a przed wyjściem umyślnie wiedział że będzie pijany??A może on już był pijany,żona go wyrzuciła a z goryczy i smutku postanowił się przepić,zapomniał że żona go już nie chce i że nie ma mieszkania????
Komentarze
Odśwież5 maja 2016, 17:35
cóż...może nie zapomniał kluczy,tylko koledzy mu podperdzielili?Albo chciał sie upić i zostawił gdzieś klucze,a przed wyjściem umyślnie wiedział że będzie pijany??A może on już był pijany,żona go wyrzuciła a z goryczy i smutku postanowił się przepić,zapomniał że żona go już nie chce i że nie ma mieszkania????
Odpisz
1 sierpnia 2014, 11:34
lewa prawa lewa prawa
Odpisz