Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2016, 20:10
ZABIĆ TO GÓWNO
Odpisz
2 kwietnia 2019, 09:32
@polakrodowity: chyba ty
Odpisz
5 sierpnia 2020, 02:43
@polakrodowity: odkopman kontratakuje
Odpisz
27 lipca 2016, 14:46
sweet
Odpisz
30 lipca 2014, 17:25
Czy to nie jest przypadkiem Motyl Królowej Aleksandry ?
Odpisz
29 lipca 2015, 17:44
@matylda100404: Nie, to pawica atlas
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:02
Aha
Odpisz
1 lutego 2015, 17:35
na początku myślałam że to......motyl XD
Odpisz
30 lipca 2014, 18:32
jest na tyle duża że wcale nie jest ohydna xD
Odpisz
30 lipca 2014, 12:46
Jakie ładne, z tymi skrzydłami to motyla podobne.
Odpisz
30 lipca 2014, 17:31
Chciałbym to sprościć: Ćmy to motyle, ale nocne (są aktywniejsze nocą) natomiast zwykłe notyle prowadzą aktywność dzienną :) Podsumowanie: Ćmy=motyle
Odpisz
30 lipca 2014, 17:50
Wiem, ale zawsze patrzyłam na te skrzydła i nie były zachwycające, te są ładne.
Odpisz
30 lipca 2014, 17:56
zobacz sobie polską ćmę - zmierzchnicę trupią główkę. Też piękna.
Odpisz
30 lipca 2014, 15:07
żygałem się ;_;
Odpisz
30 lipca 2014, 12:01
Było!
Odpisz
30 lipca 2014, 12:04
@jacek1s: Nie, chyba że w poczekalni.
Odpisz
30 lipca 2014, 12:09
@gelo1238: Wszędzie bo jak było w poczekalni to i na głównej ;p
Odpisz
30 lipca 2014, 12:14
@jacek1s: Nie rozumiem... ja to pierwszy raz widzę.
Odpisz
30 lipca 2014, 12:19
@gelo1238: Ja 2 jak nie 3
Odpisz
30 lipca 2014, 12:20
@gelo1238: Jak nie wierzysz dalej na słowo to masz http://www.obrazki.jeja.pl/36857,wielki-motyl.html
Odpisz
30 lipca 2014, 12:22
@jacek1s: Kiedy to było..
Odpisz
30 lipca 2014, 12:24
@gelo1238: Ważne że było... a rok czasu to tak długo nie jest i jeszcze się pamięta te obrazki. Jakby był to obrazek z 2011 to rozumiem ale co rok to samo ....
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2014, 12:26
@jacek1s: Jak siedzisz 24/7 na jeja to pamiętasz... Ja jak i większość użytkowników tego nie pamięta, a w ciągu roku przybywa użytkowników, którzy tego nie widzieli.
Odpisz
30 lipca 2014, 12:27
@gelo1238: To nie usprawiedliwia tego że się dodaje kilka razy to samo...
Odpisz
30 lipca 2014, 13:05
@gelo1238: też to pamiętam. Z racji tego że świeżaki dochodzą to my mamy oglądać to samo cały czas?
Odpisz
30 lipca 2014, 12:53
Gdzie można to złapać i jakie ma statystyki ten pokemon?
Odpisz
30 lipca 2014, 12:49
To Ćma atlas znana też jako Pawica atlas.
Odpisz
30 lipca 2014, 12:01
Budzę się.... i mam to na ryju XD
Odpisz