Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Jeszcze jak
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2014, 00:26
Nienawiść samego siebie to jeden z pierwszych kroków do samobójstwa więc uważajcie :D Ja zwykle zwracam się do siebie per imbecyl i to trochę w sumie bawi. Masz rację mnich. Tak wiem :3
Odpisz
3 sierpnia 2014, 02:58
@Mnich1: Ja lubie myślec o wbijaniu sobie gwoździ w różne części ciala ;D poza tym mam całe plecy pocięte xDD
Odpisz
3 sierpnia 2014, 03:21
@jacek1s: Chciałeś powiedzieć kromkę chleba. :)
Odpisz
3 sierpnia 2014, 03:38
@kacper414: nie... plecy.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 03:39
@kacper414: nie ;p
Odpisz
3 sierpnia 2014, 16:47
@jacek1s: Przecież mówiłeś że jesteś człowiekiem który wygląda jak kanapka, a kanapka nie ma pleców :D
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:14
Byłam blisko osiągnięcia tego poziomu ;___:. Cholernie przykro jest, gdy po usunięciu daty urodzin z fb, tylko jedna osoba pamięta o twoich urodzinach :). Choć ty kupujesz koleżanką mającym kilka dni wcześniej urodziny drobny prezent za kilkanaście złotych, a te "zapominają" złożyć tobie nawet drobne, głupie życzenia, które jednak coś znaczą. W tym momencie człowiek uświadamia sobie, że przez takie idiotyczne sytuacje stawia dobrą książkę i znajomych na kilka sekund poznanych przez internet, nad tymi, którzy są na wyciągnięcie ręki.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:06
Myślałem że tacy ludzie jak Ty już wyginęli
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:51
Oto największy problem dla ekstrawertyka. ;_;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 00:25
Dlatego ja mam tylko na to jeden lek. MIEĆ WYJE**NE. Proste acz skuteczne. Polecam.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 00:25
Ja zmieniłem kiedyś datę jeszcze na serwisie Nasza Klasa... Co sie okazało życzenia złożyli mi znajomi, a Matka Chrzestna kupiła mi ten taki prezencik... głupi żarcik, a jaki rezultat :D
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2014, 11:36
@chupacabra001: Jednak jestem introwertykiem :P, a raczej się nim stałam w gimnazjum i tak już mi zostało... Zresztą teraz 80% ludzi z których poznam uważa się za osobę aspołeczną, a po chwili te same osoby wychodzą spotkać się ze znajomymi, wyjeżdżają na woodstock itd. :D Zresztą nie ma co się na sobą użalać, skoro to tylko i wyłącznie moja wina, że jestem jaka jestem, i te kolejne wakacje również są takie same jak poprzednie C:
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:51
Introwertyczka jednak! No, już Cię lubię.
Tak, tego typu rzeczy ujawniają się w tym okresie (gimnazjum, jednak w moim przypadku był to już podstawówka). Mnie również uważają za aspołecznego, a niektórzy potrzebowali 4 lata żeby mnie trochę lepiej poznać. :P
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:35
Mi tylko rodzina składa życzenia, bo nikt inny nie pamięta ;_; A kiedyś nawet moi rodzice zapomnieli o moich urodzinach xD :(
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:14
Wiem e to głupie ale może jego koledzy i on siedzą u niego i rozmawiają z jego konta xD
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:46
@Cards: I do siebie piszą, bo nie chce się nikomu gęby otworzyć?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:48
@chupacabra001: Za co ty masz te czerwone? Ehh... Te jeja łap w górę ;D
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:49
@jacek1s: Ja nie jestem Tobą i nie dostaję strzałek za durne komentarze. : ( Moim przeznaczeniem jest pisanie czegoś mądrego, ale nie mam jakoś na to siły w tej chwili.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 00:54
@chupacabra001: No właśnie... A nic głupiego nie napisałeś ;P
Odpisz
3 sierpnia 2014, 07:03
@jacek1s: Podpisuję się :P W sumie to zaczyna mnie przerażać...
Chupa idealnie to podsumował. Facebook rządzi i będzie rządził w jeszcze większej skali. Znam gościa któremu z 51 dziewczyn dało zdjęcie brzucha z czego tylko 13 zna w realu. :_: Do tego samego odezwała się dziewczyna że go kocha i tak dalej. Nie zna go "...ale może przyjedzie na moja 18" tak podobno jej napisał.
"Idę do kibla. To dobra okazja na #selfi"
Całe uzależnienie od fejsa. Ja wejdę tylko na chwilę nie robię żadnych zdjęć (mam ze 3-4 i tyle) pogadać z kolegami :P
Odpisz
3 sierpnia 2014, 09:32
@Lekki69: to urocze :)
Odpisz
3 sierpnia 2014, 09:42
thanks :)
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:00
@Lekki69: A ja nigdy nie miałem konta na żadnym portalu społecznościowym. : ) Już wiesz, czemu.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:15
@jacek1s: Ale tez nic mądrego. :-)
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:29
Ja ńe lubje byci samotny bo samotności jest zua, ja nie jeste samotny bo jarecka gotuje mi zupe marhefkowom i bedzie dobże. :} lubje was przyjaćele, ale ja mam dużo przyjacieli (czy tam przyjaćołuw jak to śe mówi) :} :> :) :D
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:47
@Krulikk: Naucz się Polskiego albo idź kopać węgiel.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 00:19
@jacek1s: denerwujesz mnie czasami ale za ten wegiel musze dac lapke w gore :D
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:16
@Krulikk: Piszesz gorzej odemnie.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:12
He's forever alone level is over 9000!
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:08
He's forever alone
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:03
To przykre :C
Odpisz