Skoro już poruszamy temat gier z dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2024, 13:17
Cactus McCoy. Ja teraz ogrywam Siegus Arena, a niedawno dostałem się do oficjalnych rekordów świata w Lego Ninjago Rush. Zamierzam zrobić serię na Youtubie, gdzie będę ogrywać gierki z dzieciństwa
https://youtu.be/vWzZkinEdr0?si=ZiUjXlQdMU44RMXB
Odpisz
17 sierpnia 2024, 20:24
Tyle wspomnień wróciło
Odpisz
17 sierpnia 2024, 11:56
Czy ktoś zna stronę lub nawet aplikacje gdzie mógłbym znaleźć działającą grę,,King's race"?
Odpisz
14 sierpnia 2024, 12:32
Cactus McCoy
Hell yeah💪
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2024, 02:48
@PanPiernik: Up podanie za nazwy
Odpisz
14 sierpnia 2024, 13:10
A kojarzy ktos moze taka gre (gralem w nia na wyspa gier jakos w 2010) takie jakby roguelike, byly chyba jakies szkielety, piraci, chodzilo sie po jakichs podziemiach, palacach, bylo tak ze np znikala podloga jak sie przeszlo po polu. Za nic nie moge tego znalezc.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 20:38
@PiesAndaluzyjski: Jak ktoś się zna na flashówkach to przy okazji pomóżcie mi znaleźć taką gierkę łamigłówkową, w której ratowało się człowieczka, a potem przyłączał się do was i następne łamigłówki trzeba było rozwiązywać z coraz większą ilością ludzików. Było tam chyba 7 ludzików
Odpisz
16 sierpnia 2024, 21:58
@rozwalgo: Pamiętasz nazwę strony, na której była ta gra?
Odpisz
16 sierpnia 2024, 22:58
@sucharek1203: Nie wiem, flashówki są na różnych stronkach, ale najczęściej grałem na Wyspie
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2024, 01:12
@PiesAndaluzyjski: Musze sie pochwalic ze cudem znalazlem OBIE gierki ktorych szukalem gdyz okazuje sie ze pomieszaly mi sie 2 gry ( to dlatego ze jedna nie miala w stylu nic charakterystycznego zebym ja zapamietal wiec zalozylem ze byla w stylu mrocznym/haloween ). Pierwsza nazywa sie Haunted House a ta ktorej szukalem to Phantom Mansion i ma chyba kilka czesci. Wspanialy dzien dla mnie :) po tylu godzinach poszukiwan wreszcie to znalezc dzieki jakiemus super gosciowi ktory wrzucil tone filmikow ze starych flashowych gierek na swoj kanal.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 22:06
Grałem w taką pikselową platformówkę na gry peel i tam byłeś fioletowym ludzikiem z młotem i biłeś przeciwników
Odpisz
16 sierpnia 2024, 20:02
Moja ulubiona gra flashowa
Odpisz
14 sierpnia 2024, 15:04
Uwielbiam.
Odpisz
14 sierpnia 2024, 12:54
Nie grałem w to nigdy, ale wszystkie inne gry tych twórców już tak. Oni potrafią trzymać poziom
Odpisz
14 sierpnia 2024, 12:38
Man, muszę kiedyś w to znowu zagrać, kochałem to
Wgl to kiedyś znalazłem jakąś grę Cactus McCoy 3 ale była jakaś inna i nwm czy to oficjalny spinoff był który wyszedł gownianie czy podróba, już za mało z tego pamiętam
Odpisz
14 sierpnia 2024, 12:31
Lody Kaktus zawsze dobre 💪
Odpisz