Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2021, 20:48
no to nwm pij wode
Odpisz
30 lipca 2014, 20:52
co za bzdurne porownanie! zostalay wziete pod uwage tylko skladniki. a to, ze trzeba za lokal, prad, kubki, wode, ludzi, ktorzy tam pracuja, etc etc zaplacic, to nie jest napisane...
Odpisz
31 lipca 2014, 07:33
@uli_de: To i tak nie wyjaśnia kosmicznej ceny, przy obrocie jaki mają, cena nie powinna przekraczać ~3zł.
Odpisz
31 lipca 2014, 11:39
@MruczekV: jezeli cena taka kosmiczna, to dlaczego ludzie tam chodza i kawe zamawiaja?
Odpisz
31 lipca 2014, 12:20
@uli_de: Dla lansu
Odpisz
31 lipca 2014, 12:42
@MruczekV: dokladnie. i niestety.
jesli mi jest gdzies duzo za drogo, mi sie nie podoba albo mi nie smakuje, to ide po prostu gdzie indziej. albo wcale. ale nie truje ludziom, ze w domu taniej.
bo, jak mowilem w pierwszym komentarzu, takie porownania sa po prostu bzdurne.
Odpisz
30 lipca 2014, 21:24
I tak najlepsze jest espresso z czajniczka a nie takie pedalskie Fagucino (•ω•)
Odpisz
30 lipca 2014, 19:25
Starbucks Fapucino ;_;
Odpisz
30 lipca 2014, 20:03
@gelo1238: Też tak przyczytałem ;_;
Odpisz