Mieszkam w mieście, ale śmieszny obrazek z gnomem, więc trzeba wrzucić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2024, 23:02
Ja tak mam i NIKOMU NIE POLECAM
Odpisz
15 sierpnia 2024, 19:48
Rel, mieszkam na wsi i wszyscy się znają ale jestem tam jedyną osobą w wieku między 16 i 20
Odpisz
15 sierpnia 2024, 18:39
*W małym miasteczku
Odpisz
15 sierpnia 2024, 10:04
kiedy kiedy
Odpisz
15 sierpnia 2024, 18:06
@Rhokai: jejacy kiedy
Kiedy kiedy kiedy
Odpisz
15 sierpnia 2024, 18:18
@Rhokai: jak chcesz to zrobiłem jeszcze po tym jak po tym jak https://memy.jeja.pl/962146,arigato.html
Odpisz
15 sierpnia 2024, 08:49
Super obrazek
Odpisz
15 sierpnia 2024, 07:52
Rel
Odpisz
14 sierpnia 2024, 23:51
To zaproś ich chociaż to tego Shire
Odpisz
14 sierpnia 2024, 23:17
Uwielbiam mieszkanie na wsi 🗿
Odpisz