Ah s#it, here we go again
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Frustrujące
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2024, 09:28
Burde skończcie oryginał najpierw
Albo nie, mamy mangę, oryginalny serial, live action Netflixa teraz reboot. Zróbcie jeszcze serial CGI, serial w stylu Twój Vincent i Chłopi, potem w stylu animacji z Spiderversum a potem możemy już zrobić film One Piece: Into the Luffy-verse
Mój plan nie ma wad
Odpisz
17 sierpnia 2024, 01:30
@PanPiernik: Jeszcze gra open world której zrobienie zajmie 20 lat
Odpisz
16 sierpnia 2024, 01:13
Praiw 1400 odcinków, kazdy po 20 minut, w każdej sekundzie około 24 klatki animacji, trochę tego będzie
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2024, 01:20
@kola3492: Bez przesady jak już to będą chcieli zrobić remake do time skipe
Odpisz
16 sierpnia 2024, 05:05
@kola3492: Po prostu wytnie się wszystko co nie było w mandze i czilera bomba
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:58
@Jan_Skibidi: Dragon Ball Ki dla One Piece - Jeśli chcesz mieć kolorową mangę.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 18:47
@Jan_Skibidi: To nadal 1100 rozdziałów. Trzy razy więcej niż Dragon Ball Z.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 17:18
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:52
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2024, 01:07
A po cholere robić remake?znaczy wiadomo po co xd ale przecież wczesne arci op nie zestarzały się jakoś drastycznie że są nieoglądalne przez swą archaiczność obecnie
Odpisz
16 sierpnia 2024, 03:14
@Dyzer: Robią remake bo kasy potrzeba.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 08:02
@Leszy: myślę że tak potężna i mająca ostatnio ogrom sukcesów marka jak One Piece nie potrzebuje pieniędzy
W sensie potrzebuje ale nie na już
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:05
@Dyzer: chodzi o zachęcenie jeszcze bardziej nowych widzów
Bo większość ludzi widząc 1000+ odcinków będzie się bała w og to zaczynać
Plus oryginał ma mase fillerów co tutaj można poprawić
Moim zdaniem też nie potrzebnie ale z drugiej strony nie wiemy nawet czy to będzie pełny remake czy tylko kolejne best of
Za to remake powinien dostać pierwszy db i z imo oraz hokuto no ken to drugie nadal się super ogląda ale jest ciężko to zdobyć do obejrzenia
Odpisz