Robi wrażenie (detale w komentarzach)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ch-chesz wyparować...?
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2024, 10:28
Przypomina mi tą sytuację z Spider Man'em na grobie zmarłego dzieciaka
Odpisz
19 sierpnia 2024, 17:42
@Bonnie0_4: 1.w temacie praw do Spidermana myślałem, że więcej do powiedzenia ma Sony.
2.Spiderman na grobie to naprawdę słaby pomysł , chyba że jako postać drugoplanowa na jakim obrazie na grobie.
Odpisz
19 sierpnia 2024, 22:11
@Zloty_bambus: Co do tego drugiego to akurat sam dzieciak chciał Spider Mana ze sobą, bo to był jego ulubiony superbohater
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:51
Jankeslandia musi ulaść
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:56
@Konto_nieusuniete: już się mocno ulali
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:56
upaść
K...a
Odpisz
16 sierpnia 2024, 10:03
@Konto_nieusuniete: wiem, chciałem po prostu zażartować ale widzę że nie wyszło
Odpisz
16 sierpnia 2024, 15:10
@Konto_nieusuniete: *Uwaga! Autor tego komentarza nie popiera w żaden sposób ekstremicznych działań w zawartych w udostępnionym dziele, jego wspomniane udostępnienie ma tylko efekt komiczny.*
https://youtu.be/UKikr64rAhE?si=AgMnomXF2ofNN5yu
Odpisz
19 sierpnia 2024, 17:40
@Konto_nieusuniete: chyba chodziło ci o,, jankeslandie musi zalać"
Odpisz
18 sierpnia 2024, 09:39
A spokesperson for Disney told NBC News: “We are deeply saddened by the family’s loss and understand their grief. Given that this restaurant is neither owned nor operated by Disney, we are merely defending ourselves against the plaintiff’s attorney’s attempt to include us in their lawsuit against the restaurant.”
Mogli zacząć i skończyć na tym że restauracja nie należy do nich. Zespół PR musiał być na wakacjach.
Odpisz
17 sierpnia 2024, 23:57
Jak tak dalej pójdzie to prędzej czy później będzie powtórką tego odcinka South Parka o Ludzkiej Stonodze
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:51
Pokrótce, kobieta umarła w Disneylandzie bo w restauracji podali jej orzechy i nabiał chociaż ostrzegała że ma mocną alergię. Jej mąż wytoczył proces chcąc 50k $ odszkodowania (co to dla takiej megakorporacji, nawiasem mówiąc), ale Disney tylko pokazał jego kontrakt Disney+ (darmowego okresu próbnego XD) w którym była wzmianka że użytkownik nie będzie wytaczał Disneyowi procesów sądowych. (Co najwyżej arbitraż, które często są ustawione.)
Podejrzewam że gość jest już u*upiony.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 10:03
@Tajdeus: pozostaje tylko podpalić disney
Odpisz
16 sierpnia 2024, 10:10
@PuyoPuyo: *Czyta Improvised Munitions Handbook*
Odpisz
16 sierpnia 2024, 10:55
@Tajdeus: Nokoniecznie udupiony, bo umowa subskrybcji nie ma mocy prawnej. Jeżeli klient złamał warunek takiej umowy (pozwał Disney), jedyne co Disney może zrobić to zerwać tą umowę powołując się na tą klauzulę, ale nie będzie miało to znaczenia w pozwie
Odpisz
16 sierpnia 2024, 11:29
@Tajdeus: Ok, robię speedwatching Family Guya i Shoguna i anuluję subskrypcję w pi..u.
Odpisz
16 sierpnia 2024, 09:50
Ok i ? Ten warunek w żadnym stopniu nie zmienia prawa, więc wszystko powinno być zgodne z lokalnym prawem.
Odpisz