Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TrueStoryGuy

17 sierpnia 2024, 18:52

Istnieje trzecia ścieżka, ścieżka niedawania żadnej strzałki. Neutralność, środek, oświecenie.

Avatar feniks100

17 sierpnia 2024, 20:38

@TrueStoryGuy: I oczywiście dodajesz taki materiał do ulubionych.

Avatar CzAdOwOO

18 sierpnia 2024, 13:04

@TrueStoryGuy: Problem z siedzeniem na płocie okrakiem jest taki, że prędzej czy później zaczynają boleć jaja. Neutralność to bezpieczna opcja... Ale nigdy nie będzie trwać wiecznie.

Avatar TrueStoryGuy

18 sierpnia 2024, 14:17

@CzAdOwOO: Brednie. Neutralność jest jedną z najlepszych opcji. Neutralność nie oznacza niemieszanie się w sytuację, a bardziej niewybranie żadnej ze stron, bo żadna ze stron nie wydaje się mieć racji z twojej perspektywy. Przykładowo: Mam dać strzałkę w dół do mema, którego wcale nie lubię? Nie jest też tak, że go lubię, więc dlaczego miałbym dać strzałkę w górę? Dlaczego miałbym dać do ulubionych, skoro nie lubię tego mema? Po co mam wybierać strony? Średni mem i tyle, nie zasłużył na moją ocenę. Tak właśnie oceniłem powyższy mem. To jak wybieranie między PO i PIS, obydwie partie są gówno warte, a alternatywy są jeszcze bardziej poj...ne lub w ogóle się nie starają. Dlaczego mam wybierać między złem a złem? Neutralność właśnie jest opcją niebezpieczną, bo stajesz się celem ludzi, którzy chcą, żebyś wybrał stronę.

Avatar Memes_Master

18 sierpnia 2024, 18:17

@TrueStoryGuy: "Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte (...), jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

Avatar CzAdOwOO

23 sierpnia 2024, 17:09

@Memes_Master: Istnieje tylko Zło i Wielkie Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze”.(...) Mniejsze zło istnieje, ale my nie możemy wybierać go sami.

Avatar Anantashesha

18 sierpnia 2024, 03:10

Tak się robi. Bądźcie nonkonformistami.

Avatar Kj0603

17 sierpnia 2024, 18:14

Dałem temu strzałkę w dół

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Memes_Master
Dodane przez: Memes_Master
Tagi: #droga, #ocena, #memy

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Chciał tylko pomóc

Nie zadzieraj z bobrami

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka