Za pierszym razem jest śmiesznie, za drugim nie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 11:07
,, Kto ogląda w 2024"
,, Pierwszy"
,, I'll do one push up for every 10 likes"
Odpisz
22 sierpnia 2024, 08:41
Pierwszy!
Odpisz
21 sierpnia 2024, 21:22
Mnie wkurzają komentarze od korpolity¿ (jakoś tak)
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2024, 21:32
"Only people who [ __ ] can like this comment"
👍5,4k 👎
Odpisz
21 sierpnia 2024, 14:47
@Hacjul: [died] 💀
Odpisz
21 sierpnia 2024, 19:21
@Hacjul: "Who's here in 2024?"
Odpisz
21 sierpnia 2024, 16:41
Mogę szablon?
Odpisz
21 sierpnia 2024, 15:45
Odpisz
21 sierpnia 2024, 14:56
lub cytowanie rzeczy powiedzianej w filmie
Odpisz
17 sierpnia 2024, 20:39
Ludzie piszą komentarze które były i dostają strzałki w górę, ale kiedy ja piszę po raz któryś "było" to nagle wszystkim odpi.....a. *wstawia zdjęcie jokera*
Odpisz
21 sierpnia 2024, 14:48
@obeniksus:
Odpisz
21 sierpnia 2024, 14:39
,,Otyły panie, odcineczek jak zawsze na 30%"
Odpisz
17 sierpnia 2024, 21:13
No tak, moje kreatywne komentarze są niezauważane, a po napisaniu głupoty budzę się na naastępny dzień i 15k polubień oraz debata na cały dzień czytania. No i moje głupie challange dwa razy trafiły do ParashockX. Wniosek? Na youtube nie pisz mądrze, tylko szybko
Odpisz
21 sierpnia 2024, 14:31
@IkarAviator: We live in society
Odpisz
18 sierpnia 2024, 14:43
Boty wstawiają co było i też w górę dostają.
Odpisz