Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2022, 08:36
Jakoś mam to w dupie
Odpisz
30 sierpnia 2019, 11:18
Pod-ręcznik
Odpisz
27 lipca 2018, 08:23
wodo spad
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:33
ja pier#ole
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2014, 19:37
Klop siki.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:30
Długo pis.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:05
@jacek1s: samo lot
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:14
@Myszkapl: To samo jest z samo chodem ;P
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:16
@jacek1s: Samolot lata, samochód "chodzi". Czemu nie ma samopływu?
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:29
@Myszkapl: Bo są łodzi itp. Ale z drugiej strony skoro są statki, łodzie, tratwy itd. To dlaczego niemożna wyliczać tak samolotów i samochodów? :|
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:59
@jacek1s: No albo każdy potrafi wymienić przynajmniej 5 marek samochodów, a czy zna ktoś choć jedną markę łódki? Czy statki w ogóle mają marki?
Odpisz
3 sierpnia 2014, 12:03
@Myszkapl: Pewnie mają ale jakie to nie wiem ;D
Odpisz
3 sierpnia 2014, 12:56
@Myszkapl: Krak ów... nic innego nie wymysle :<
Odpisz
3 sierpnia 2014, 20:21
@Myszkapl: czasem, ale rzadko. Statki zwykle są produkowane na zamówienie, nie seryjnie. Ale mają nazwy, np. ORP Orzeł, ORP Błyskawica, ORP Sęp, USS Pennsylvania, Titanic
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:22
To odmieniło moje życie ._.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:47
"Ludzkości" Lud-z-Kości ;-; Mimo wszystko, śmieszy mnie to ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:40
poduszka pod uszka xD
Odpisz
30 lipca 2014, 14:40
Całe moje życie było kłamstwem...
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:25
@Ontariel: zbyt późno się obudziłeś
już dawno temu odkryto że wszyscy żyją w kłamstwie
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:14
NIEEEEEEE!!!! Tęsknię za poduszką. Z pod uszką nic już nie będzie takie samo!!!
Odpisz
30 lipca 2014, 14:34
moje życie nabrało zupełnie nowego sensu...
Odpisz