Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

14 września 2022, 08:36

Jakoś mam to w dupie

Avatar Majpies2

30 sierpnia 2019, 11:18

Pod-ręcznik

Avatar Kopareczka123

27 lipca 2018, 08:23

wodo spad

Avatar hudsaaa

9 czerwca 2017, 12:33

ja pier#ole

Avatar Kawalara555

Edytowano - 5 listopada 2014, 19:37

Klop siki.

Avatar jacek1s

3 sierpnia 2014, 10:30

Długo pis.

Avatar Myszkapl

3 sierpnia 2014, 11:05

@jacek1s: samo lot

Avatar jacek1s

3 sierpnia 2014, 11:14

@Myszkapl: To samo jest z samo chodem ;P

Avatar Myszkapl

3 sierpnia 2014, 11:16

@jacek1s: Samolot lata, samochód "chodzi". Czemu nie ma samopływu?

Avatar jacek1s

3 sierpnia 2014, 11:29

@Myszkapl: Bo są łodzi itp. Ale z drugiej strony skoro są statki, łodzie, tratwy itd. To dlaczego niemożna wyliczać tak samolotów i samochodów? :|

Avatar Myszkapl

3 sierpnia 2014, 11:59

@jacek1s: No albo każdy potrafi wymienić przynajmniej 5 marek samochodów, a czy zna ktoś choć jedną markę łódki? Czy statki w ogóle mają marki?

Avatar jacek1s

3 sierpnia 2014, 12:03

@Myszkapl: Pewnie mają ale jakie to nie wiem ;D

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2014, 12:56

@Myszkapl: Krak ów... nic innego nie wymysle :<

Avatar elementiro

3 sierpnia 2014, 20:21

@Myszkapl: czasem, ale rzadko. Statki zwykle są produkowane na zamówienie, nie seryjnie. Ale mają nazwy, np. ORP Orzeł, ORP Błyskawica, ORP Sęp, USS Pennsylvania, Titanic

Avatar Juli826

3 sierpnia 2014, 11:22

To odmieniło moje życie ._.

Avatar Lilliane123

3 sierpnia 2014, 10:47

"Ludzkości" Lud-z-Kości ;-; Mimo wszystko, śmieszy mnie to ;-;

Avatar noszkurnawszystkozajete

3 sierpnia 2014, 10:40

poduszka pod uszka xD

Avatar Ontariel

30 lipca 2014, 14:40

Całe moje życie było kłamstwem...

Avatar mrklorens

3 sierpnia 2014, 10:25

@Ontariel: zbyt późno się obudziłeś
już dawno temu odkryto że wszyscy żyją w kłamstwie

Avatar MrPawiXpl

3 sierpnia 2014, 10:14

NIEEEEEEE!!!! Tęsknię za poduszką. Z pod uszką nic już nie będzie takie samo!!!

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2014, 14:34

moje życie nabrało zupełnie nowego sensu...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka