Och, w tej Japonii zawsze coś się dzieje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
A jednak zrobili to w ten sposób
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2014, 20:17
a gdzie raichu i pichu ?
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2014, 14:42
japonia tego nie zrozumiesz
Odpisz
30 lipca 2014, 23:18
Oglądając tego gifa, poczułem się jakbym oglądał gifa ze zmodowanym GTA.
Odpisz
31 lipca 2014, 09:59
@Gurdzio56: ja też troche
Odpisz
31 lipca 2014, 13:28
@Gurdzio56: w sumie to prawie jak japonia
Odpisz
31 lipca 2014, 09:58
inwazja pikachu!!!
Odpisz
31 lipca 2014, 09:02
BBUUUUUUUUURNNN
Odpisz
31 lipca 2014, 08:32
Pika pika, motherfucker!
Odpisz
31 lipca 2014, 00:33
To nic... Ja widziałem chodzące piwo. The end
Odpisz
30 lipca 2014, 23:08
ok..
Odpisz
30 lipca 2014, 23:07
Jak to opisać jednym słowem? JAPONIA!
Odpisz
30 lipca 2014, 22:17
Pikachulipsa...
Odpisz