Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

Edytowano - 21 sierpnia 2024, 08:26

Bzdurny tytuł. Pomysły na memy są potrzebne żeby dostać się do rankingu memiarzy, jak ktoś ma naprawdę mnóstwo pomysłów, to może trochę awansować, ale żeby osiągnąć naprawdę dobrą pozycję w rankingu memiarzy, trzeba hurtowo kraść memy z innych stron, własne pomysły nie są potrzebne. Wręcz przeszkadzają, bo tworzenie własnych memów - nawet jeśli masz pomysł - zajmuje więcej czasu.

Avatar Kj0603

Edytowano - 24 sierpnia 2024, 22:56

@Mijak: ja tworzyłem własne memy a także robiłem własne wersję szablonów w gmodzie bo myślałem że ludzie docenią to że nie kradnę po prostu memów a to widać był bląd

Avatar Myszkapl

Edytowano - 24 sierpnia 2024, 23:55

@Mijak: Ja nie zbieram hurtowo z innych stron, wybieram jakościowe (mnie śmieszące) memy z wielu różnych źródeł, część tłumaczę, robię od nowa bo kijowa jakość, usuwam wodne marki, czasem mam oryginalne pomysły i nadal 1/5 odrzucam, bo sprawdziłam, że jednak już były. Ale pobieram memy na tele i lapku 7dni/tyg, ale czas na posting mam niezawsze i wrzucę od wielkiego dzwonu 50 memów jednego dnia z całego tygodnia. Zajmie mi to grube kilka godzin. Zwykle wrzucam 0-5 memów dziennie i nadal jestem w top 10

Za to nie wstawiam pogadajmy i spamów (memy spadające obniżają ranking)

Avatar IkarAviator

24 sierpnia 2024, 21:49

Nie potrzebujesz pomysłów. Wystarczy reuploadować kradzione memy, tak ze 300 dziennie i mieć pl na końcu nicku 👌

Avatar Myszkapl

24 sierpnia 2024, 22:42

Avatar Vodka_Drinker

21 sierpnia 2024, 10:10

Kradnij i repostuj memy jak wszyscy.

Avatar Sznioch

21 sierpnia 2024, 01:08

ranking memiarzyxd

Avatar Oliwier256

21 sierpnia 2024, 01:01

Dawno temu ja też byłem kiedyś w rankingu memiarzy. Nawet byłem na 2 miejscu. Wtedy dałbym sobie konto usunąć że będę na 1 i wiesz co? I bym teraz, kur*a nie miał konta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nie zadzieraj z bobrami

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka