Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 sierpnia 2024, 11:18

Bo zazwyczaj to pogłębia stan w którym już jesteś. Jak jesteś smutny to cię dobije i się załamiesz i rozpłaczesz z byle powodu, jak jesteś na imprezie i wszyscy są weseli w świetnym humorze to cię jeszcze bardziej otworzy czy poczucie humoru podbije i się będziesz śmiał z byle suchara

Avatar Witciu

21 sierpnia 2024, 12:11

@Towarzysz777: To u mnie nie działa. Właściwie alkohol jest depresantem więc zawsze cię doj*bie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 sierpnia 2024, 15:35

@Witciu: Ja się jeszcze nie naj...łem ani razu a małe ilości mało na mnie działają bo jestem ultraekstrawertykiem więc i tak jestem wiecznie na imprezie duszą towarzystwa i nie łapie mnie smutek, ale koledzy widzę że się bawią cudnie i ich rozwesela alko XD

Avatar Witciu

22 sierpnia 2024, 17:07

@Towarzysz777: Ja przykładowo już ponad pół roku ani grama w ustach. Nie potrzebne mi to

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 15:29

@Witciu: depresant wbrew nazwie, że po zażyciu depresji dostajesz nie powoduje

Avatar BlackMorbius61

29 sierpnia 2024, 17:53

bo to wchodzi po stanie naj...nia

Avatar Katrina2712

26 sierpnia 2024, 18:33

Alkohol jest niedobry, nie rozumiem jak można go pić w takich ilościach

Avatar Anantashesha

25 sierpnia 2024, 18:03

To nie pij. Po ch*j?

Avatar Jadeja

24 sierpnia 2024, 19:45

Napij się herbaty/kawy lol

Avatar rydwan123

24 sierpnia 2024, 15:17

To nie pij wina, pij rum. Widziałeś kiedyś smutnego pirata?

Avatar Ekspres_kolbowy

23 sierpnia 2024, 22:27

Osobiście polecam napar z konopii CBD.
Niedobry w smaku, za to faktycznie relaksuje bez wszystkich efektów THC (głupawa, gonitwa myśli i gastrofaza).
A takie myśli przy alkoholu świadczą o zbyt małej ilości wypitego alkoholu. Taka prawda.

Avatar Kabaczek15

23 sierpnia 2024, 22:13

Mi tam nie potrzeba dobrze się bawić, aby pić alkohol. Jakoś tak to szło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

To musiało być męczące

Dwa oblicza

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka