Coś jest chyba ze mną nie tak...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Dwa oblicza
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 sierpnia 2024, 11:18
Bo zazwyczaj to pogłębia stan w którym już jesteś. Jak jesteś smutny to cię dobije i się załamiesz i rozpłaczesz z byle powodu, jak jesteś na imprezie i wszyscy są weseli w świetnym humorze to cię jeszcze bardziej otworzy czy poczucie humoru podbije i się będziesz śmiał z byle suchara
Odpisz
21 sierpnia 2024, 12:11
@Towarzysz777: To u mnie nie działa. Właściwie alkohol jest depresantem więc zawsze cię doj*bie
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2024, 15:35
@Witciu: Ja się jeszcze nie naj...łem ani razu a małe ilości mało na mnie działają bo jestem ultraekstrawertykiem więc i tak jestem wiecznie na imprezie duszą towarzystwa i nie łapie mnie smutek, ale koledzy widzę że się bawią cudnie i ich rozwesela alko XD
Odpisz
22 sierpnia 2024, 17:07
@Towarzysz777: Ja przykładowo już ponad pół roku ani grama w ustach. Nie potrzebne mi to
Odpisz
11 września 2024, 15:29
@Witciu: depresant wbrew nazwie, że po zażyciu depresji dostajesz nie powoduje
Odpisz
29 sierpnia 2024, 17:53
bo to wchodzi po stanie naj...nia
Odpisz
26 sierpnia 2024, 18:33
Alkohol jest niedobry, nie rozumiem jak można go pić w takich ilościach
Odpisz
25 sierpnia 2024, 18:03
To nie pij. Po ch*j?
Odpisz
24 sierpnia 2024, 19:45
Napij się herbaty/kawy lol
Odpisz
24 sierpnia 2024, 15:17
To nie pij wina, pij rum. Widziałeś kiedyś smutnego pirata?
Odpisz
23 sierpnia 2024, 22:27
Osobiście polecam napar z konopii CBD.
Niedobry w smaku, za to faktycznie relaksuje bez wszystkich efektów THC (głupawa, gonitwa myśli i gastrofaza).
A takie myśli przy alkoholu świadczą o zbyt małej ilości wypitego alkoholu. Taka prawda.
Odpisz
23 sierpnia 2024, 22:13
Mi tam nie potrzeba dobrze się bawić, aby pić alkohol. Jakoś tak to szło
Odpisz