Taka foliarska teoria.
USA jest uznane za zwycięzce wyścigu kosmicznego tylko dla tego że większość świata nie lubiło ZSRR oraz dlatego że ZSRR wącha kwiatki od dupy strony.
@Leszy: Ja zawsze widziałem to właśnie w ten sposób, mniej więcej. Tzn dla mnie chodziło o bardziej obiektywne przyczyny niż jakieś osobiste sympatie i antypatie, ale być może to dlatego że padłem ofiarą zachodniej propagandy, a żyjąc w Rosji doszedłbym do odwrotnych wniosków z tych samych powodów.
Wyścig kosmiczny miał być sposobem na ukazanie potęgi kraju, tylko że ZSRR było państwem totalitarnym, gdzie wszystko było nastawione na takie pokazy potęgi kosztem jakości życia zwyczajnych ludzi, a USA było już na takim poziomie rozwoju, że podbój kosmosu się po prostu opłacał.
Weldug mnie ZSRR wygrało wyścigi dlatego że wysłali sondy na Wenus co uwaga działały na tyle żeby zrobić zdjęcie powierznich
Zajęło im to chyba 7 prób aż im się udało
Wciąż są jedynym narodem który tego dokonał
@mozeniemorze: a także dlatego, że (ciekawostka) Ruscy wykopali najgłępszą dziurę na świecie. Mało tego. Niektórzy twierdzą, że to portal do Piekła, gdyż naukowcy spuścili na dół mikrofon, i dopóki się nie roztopił, usłyszeli straszne dźwięki
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 11:07
Taka foliarska teoria.
USA jest uznane za zwycięzce wyścigu kosmicznego tylko dla tego że większość świata nie lubiło ZSRR oraz dlatego że ZSRR wącha kwiatki od dupy strony.
Odpisz
22 sierpnia 2024, 13:18
@Leszy: Ja zawsze widziałem to właśnie w ten sposób, mniej więcej. Tzn dla mnie chodziło o bardziej obiektywne przyczyny niż jakieś osobiste sympatie i antypatie, ale być może to dlatego że padłem ofiarą zachodniej propagandy, a żyjąc w Rosji doszedłbym do odwrotnych wniosków z tych samych powodów.
Wyścig kosmiczny miał być sposobem na ukazanie potęgi kraju, tylko że ZSRR było państwem totalitarnym, gdzie wszystko było nastawione na takie pokazy potęgi kosztem jakości życia zwyczajnych ludzi, a USA było już na takim poziomie rozwoju, że podbój kosmosu się po prostu opłacał.
Odpisz
24 sierpnia 2024, 18:55
@Leszy: k...a typie co to za avatar
Odpisz
24 sierpnia 2024, 21:22
@Mijak: opłacał w kwestii politycznego wyścigu*
Odpisz
22 sierpnia 2024, 15:36
Weldug mnie ZSRR wygrało wyścigi dlatego że wysłali sondy na Wenus co uwaga działały na tyle żeby zrobić zdjęcie powierznich
Zajęło im to chyba 7 prób aż im się udało
Wciąż są jedynym narodem który tego dokonał
Odpisz
23 sierpnia 2024, 00:36
@mozeniemorze: a także dlatego, że (ciekawostka) Ruscy wykopali najgłępszą dziurę na świecie. Mało tego. Niektórzy twierdzą, że to portal do Piekła, gdyż naukowcy spuścili na dół mikrofon, i dopóki się nie roztopił, usłyszeli straszne dźwięki
Odpisz
23 sierpnia 2024, 20:23
@RadBasilisk414: To, że dokopali się do piekła to był fake akurat, dźwięki zostały wzięte z filmu Blood Baron bodajże
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2024, 17:17
@mozeniemorze: https://pl.wikipedia.org/wiki/Program_Wenera jest również bardzo ciekawy film na youtubie o tym
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:24
@RadBasilisk414: smoki też tam były?
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:26
@JaJestemZWami: i nawer jednorożce i kobiety (wiem nieprawdopodobne)
Odpisz
24 sierpnia 2024, 18:06
@Jajco2115: dobra z tymi kobietami przesadziles
Odpisz
22 sierpnia 2024, 10:06
<Pierwszy człowiek w kosmosie
<Pierwsza kobieta w kosmosie
Odpisz
22 sierpnia 2024, 10:48
@Alfa7: chcieli dodatkowe punkty
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:13
@Alfa7: kobiety nie isnieją a jeżeli już to nie są homo sapiens
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:28
@Jajco2115: literalnie jego jego komentarz to mówi
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:48
@Jajco2115: a ty jesteś SI udającym człowieka :)
Odpisz
24 sierpnia 2024, 17:56
@werenspawel: tak jestem chatgpt
Odpisz