Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2024, 13:31
No ale chyba nie sranie, kto sra w szkole?
Odpisz
25 sierpnia 2024, 17:57
@DHF1232: Nie rozumiem czemu k*rwa w szkołach nauczyciele mieli osobne sralnie. Przecież gdyby mieli wspólne z uczniami nie byłoby wtedy napi*rdalania się, picia alkoholu, czy palenia szlugów w kiblu. A tak to kibel w szkole nigdy nie był sralnią, a jedynie palarnią z ewentualną możliwością oddania moczu w dowolnym miejscu. Ale o zesraniu się nie było mowy. Jak ktoś poszedł postawić klocka to była to taka sensacja, że zwoływało się całą klasę. K*rwa normalnie showtime bo ktoś poszedł złamać się do kibla i to k*rwa do muszli jak cywilizowany człowiek. Jeszcze te śmiechy typu "HAHAHAHA JA PI*RDOLE STEFAN SRA HAHAHAHA JAKI PRZYPAŁ". K*rwa dobrze że ty k...a nie srasz tylko napi*rdalasz cały dzień cichacze, że nie da się k*rwa przejść koło ciebie żeby swądu sraki nie poczuć subtelnie wydzielającej się w małych porcjach z twojej odbytnicy w formie gazowej. A jak już mocno przyciśnie to ch*j, zrywanie się z lekcji, bo naczelny hater srania w szkole nigdy k*rwa nie zatopi u-bota w szkolnym przybytku ustronności. Ewentualnie na długiej przerwie poza szkołę na fajka i udaje że idzie się odpryskać, a na szybkiego sadza papierzaka gdzieś w krzakach, jeszcze się niedokładnie podcierając, byle szybciej, żeby nikt nie ogarnął że kasztani. A potem świdruje do końca lekcji paluchami w dupie bo resztki stolca łaskoczą po jelicie. Albo na wf-ie pójdzie do szatni, że niby picie zostawił i tam w kiblu się na szybko zesra po cichu póki nikt nie widzi, byle ulżyło. Gorzej jak ma zasady i nawet w takiej sytuacji, żeby być fair przed samym sobą nie rzuci brązem w porcelanę w szkole, to potem k*rwa jak mu pompkę wuefista każe zrobić to napi*rdala bąka o takim natężeniu decybeli, że przy nim to lotnisko na Okęciu jest k*rwa cichą i spokojną łączką, k*rwa prawilniak pi*rdolony. A potem niech się dusi k*rwa przez niego cała grupa ludzi.
Odpisz