Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KingsMax

1 sierpnia 2014, 19:32

Mam dosyć tego że wielu Polaków umie tylko obrażać Polskę, wychwalając inne kraje. TO ŻE W PIŁCE NOŻNEJ PRZEGRYWAMY TO NIE ZNACZY ŻE TEN KRAJ JEST DO DUPY (czy jeszcze mam przeliterować?).

Avatar Kot_Kot

1 sierpnia 2014, 19:41

@KingsMax: tak proszę

Avatar PanPierozek

1 sierpnia 2014, 19:44

@KingsMax: stwórzmy grupę polityczną z ziomkiem2009 i zmieńmy nasz kraj spowrotem w potęgę!

Avatar ziomek2009

1 sierpnia 2014, 19:46

@PanPierozek: jestem za!

Avatar shark2199

1 sierpnia 2014, 20:50

@KingsMax: To nie polski komiks.

Avatar KingsMax

1 sierpnia 2014, 21:41

@shark2199: Pochodzenie komiksu nie jest Polskie, ale wielu Polaków robi własne takie komiksy.

Avatar Mnich1

2 sierpnia 2014, 00:00

@KingsMax: Ależ jest do dupy :3 Bo taką ją kreujemy :3

Avatar shark2199

2 sierpnia 2014, 08:27

@KingsMax: Ale ten jeden komiks powstał gdzieś na amerykańskiej stronie. Nie pamiętam gdzie, ale już go widziałem.

Avatar KingsMax

2 sierpnia 2014, 14:46

@shark2199: Stworzył go niemiec, co przeszkadza żeby zamieścił na amerykańskiej stronie. A teraz polaczkowie w tych komiksach robią Polskę żałosną, przez co uważają ze jest żałosna, przez co jest żałosna, przez co widzą ją żałosną, przez co robią ja w tych komiksach żałosną...

Avatar skullly

26 listopada 2014, 21:25

@KingsMax: No wiesz ale przynajmniej jest 1 znany Polski mem! POLAN STRONK

Avatar KingsMax

26 listopada 2014, 22:25

@skullly: Mem nie Polski, Niemiecki. Wolałbym także gdyby był bez odwróconej flagi.

Avatar oski228456

6 września 2016, 19:49

@KingsMax: "Cudze chwalicie, swego nie znacie"

Avatar Predator_PL

10 października 2016, 15:35

@KingsMax: Wiem że późno ale masz racje ALE KURDE NIMCY POKONALIŚMY TO TKAI DO DUPY TEN KRAJ NIE JEST JAK NIEKTÓRZY MYŚLĄ!

Avatar sssstttt

24 września 2024, 10:43

Avatar Trabancik

4 czerwca 2017, 14:13

-Cześć Unia, widzę że masz dużo uchodźców.
-BUM KABOOM BUM

Avatar heraka2002009

13 stycznia 2017, 20:36

nie rozumie tego wtf
:b

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 06:17

@heraka2002009: Inne kraje mają różne rzeczy np. pieniądze a Polska nic nie ma.

Avatar KotPrezesa112

13 lutego 2015, 19:32

cześć polska! widze że lata ci koło ciebie mucha

Avatar polak922

19 lipca 2016, 16:27

@KotPrezesa112: nie, w cale nie....

Avatar Pindol79

1 sierpnia 2014, 19:46

Cześć Polska widzę że masz piękne dziewczyny

Avatar ziomek2009

Edytowano - 2 sierpnia 2014, 11:15

@Pindol79: :D no a jok. Polish is the best!

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 10:27

lubie te memy

Avatar oberyn

1 sierpnia 2014, 22:06

UE: Cześć Polska, widzę, że masz węgiel łupkowy. Wykupimy prawa do jego wydobywania i w dodatku nałożymy limit na używanie węgla, bo macie kupować energię od Unii.
Rządzący Polską: To jest genialny pomysł. Polska z pewnością się podporządkuje. W końcu za wszystko płacą obywatele, a my zgarniamy kasę.

Avatar TheSticks

1 sierpnia 2014, 19:07

*Cześć polska widzę że masz dużo złodziei !

Avatar Bella113

1 sierpnia 2014, 22:05

@TheSticks: którzy udają posłów

Avatar ziomek2009

1 sierpnia 2014, 19:19

Cześć polska widzę że masz dużo pierogów ruskich powinno być.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pilne

To będzie bolało

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka