Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maxtich

27 sierpnia 2024, 22:19

Kaj zagląda*. nieznajomość śląskiego przez jejaków jest dla mnie zatrważająca. Może czas wrócić do książek.

Avatar Aqualu

27 sierpnia 2024, 23:29

@Maxtich: problem taki że każdy w doma godo inkszyj
Czy śląsk górny, cieszyński, opolski a w ogóle od wsi do wsi już są różnice

Avatar Maxtich

27 sierpnia 2024, 23:30

@Aqualu: może masz rację przyjacielu. Nie wiem skąd u mnie tyle agresji.

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 08:06

Czyli to to są "kajzerki"?
Każdy gada, że żerł "kajzerkę", a ja się zawsze zastanawiałam co to jest za bułka (wiedziałam, że to jakiegoś rodzaju bułka), a to przecież zwykła bułka jest

Avatar Xol1mn3c_

27 sierpnia 2024, 11:38

@malinowy_kot: jakbyś kiedyśjadł kajzerkę to byś wiedział że to nie zwykła buła

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 11:39

@Xol1mn3c_: jadłam takie coś jak tu i powiem, że z GSu mniejsze bułeczki były smaczniejsze, tutaj to takie suche

Avatar Xol1mn3c_

27 sierpnia 2024, 11:40

@malinowy_kot: to nwm skąd ty ją wytrzasnąłeś

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 11:41

@Xol1mn3c_: z piekarni i ze sklepu

Jestem babą

Avatar Katrina2712

27 sierpnia 2024, 18:11

@malinowy_kot: tak, nie wiem dlaczego, ale jak ma taki przedziałek na 5 to jest to kajzerka i tak, też uważam że jest przereklamowana (nie wszędzie, ale w wielu miejscach) i lepiej wziąć inną, ale najczęściej to jest najtańsza opcja

Avatar pvp17

27 sierpnia 2024, 15:53

czy tylko ja mowie chajzerka zamiast kajzerka ? XD

Avatar Kj0603

27 sierpnia 2024, 08:18

Grahamka lepsza

Avatar starmagedon

24 sierpnia 2024, 13:25

Bułka?

Avatar IkarAviator

24 sierpnia 2024, 13:31

@starmagedon: pieczywo?

Avatar Wedelek

24 sierpnia 2024, 13:50

@IkarAviator: wypiek?

Avatar orzech39

24 sierpnia 2024, 16:11

Avatar Dragon22T0Ja

24 sierpnia 2024, 12:52

Filip kajzer

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2024, 12:41

- Kaj, zerkasz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka