Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maxtich

27 sierpnia 2024, 22:19

Kaj zagląda*. nieznajomość śląskiego przez jejaków jest dla mnie zatrważająca. Może czas wrócić do książek.

Avatar Aqualu

27 sierpnia 2024, 23:29

@Maxtich: problem taki że każdy w doma godo inkszyj
Czy śląsk górny, cieszyński, opolski a w ogóle od wsi do wsi już są różnice

Avatar Maxtich

27 sierpnia 2024, 23:30

@Aqualu: może masz rację przyjacielu. Nie wiem skąd u mnie tyle agresji.

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 08:06

Czyli to to są "kajzerki"?
Każdy gada, że żerł "kajzerkę", a ja się zawsze zastanawiałam co to jest za bułka (wiedziałam, że to jakiegoś rodzaju bułka), a to przecież zwykła bułka jest

Avatar Xol1mn3c_

27 sierpnia 2024, 11:38

@malinowy_kot: jakbyś kiedyśjadł kajzerkę to byś wiedział że to nie zwykła buła

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 11:39

@Xol1mn3c_: jadłam takie coś jak tu i powiem, że z GSu mniejsze bułeczki były smaczniejsze, tutaj to takie suche

Avatar Xol1mn3c_

27 sierpnia 2024, 11:40

@malinowy_kot: to nwm skąd ty ją wytrzasnąłeś

Avatar malinowy_kot

27 sierpnia 2024, 11:41

@Xol1mn3c_: z piekarni i ze sklepu

Jestem babą

Avatar Katrina2712

27 sierpnia 2024, 18:11

@malinowy_kot: tak, nie wiem dlaczego, ale jak ma taki przedziałek na 5 to jest to kajzerka i tak, też uważam że jest przereklamowana (nie wszędzie, ale w wielu miejscach) i lepiej wziąć inną, ale najczęściej to jest najtańsza opcja

Avatar pvp17

27 sierpnia 2024, 15:53

czy tylko ja mowie chajzerka zamiast kajzerka ? XD

Avatar Kj0603

27 sierpnia 2024, 08:18

Grahamka lepsza

Avatar starmagedon

24 sierpnia 2024, 13:25

Bułka?

Avatar IkarAviator

24 sierpnia 2024, 13:31

@starmagedon: pieczywo?

Avatar Wedelek

24 sierpnia 2024, 13:50

@IkarAviator: wypiek?

Avatar orzech39

24 sierpnia 2024, 16:11

Avatar Dragon22T0Ja

24 sierpnia 2024, 12:52

Filip kajzer

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2024, 12:41

- Kaj, zerkasz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Równi i równiejsi

Z klasą się trzeba urodzić

A, okej

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka