Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheGreatcat

28 sierpnia 2024, 21:01

To ktoś jeszcze używa wanny zamiast prysznica?

Avatar Kargon

28 sierpnia 2024, 21:12

@TheGreatcat: nalać pełno wody i piany i zwalić se konia pod wodą mmm chciałbymm

Avatar Gryglicki_z_Tarchowina

28 sierpnia 2024, 21:30

@Kargon: Pomykaj waćpanie do lochu dla jurnych *odgłos uderzania pałką w twój zboczony łeb*

Avatar Katrina2712

28 sierpnia 2024, 23:47

@Kargon: jak płacę rachunki to od razu mi się odechciewa kąpieli

Avatar tofik87

29 sierpnia 2024, 14:17

Avatar Adix174

29 sierpnia 2024, 17:05

@TheGreatcat: u mnie dopiero w to lato zamontowano kabinę wcześniej myłem się słuchawką w wannie oblewając przy tym 1/3 łazienki

Avatar TheGreatcat

29 sierpnia 2024, 19:03

@Adix174: to się wciąż liczy jako prysznic, też się tak robiło zanim miałem kabinę i prawdziwy brodzik.

Avatar RoyalPigeon

29 sierpnia 2024, 23:22

@TheGreatcat: Wannę też można wykorzystać tak jak prysznic, więc mi się wydaje praktyczniejsza

Avatar Adix174

30 sierpnia 2024, 04:53

@RoyalPigeon: tylko podczas mycia oblewasz 1/3 łazienki dodatkowo cały czas na kucaka no i nie masz uchwytu na słuchawkę (no w zasadzie przez to 1/3 łazienki jest mokra)

Avatar RoyalPigeon

30 sierpnia 2024, 13:56

@Adix174: Słuchawkę się wiesza na kranie (na tym co się odkręca wodę), a wody nie odkręca się na maksa i nie leje z pół metra, kwestia umiejętności i nie będzie się ochlapywać łazienki. Ewentualnie przy wannie można postawić wycieraczkę taką żeby na nią wyjść ale też jak się wychlapie na 20 cm od wanny to od razu na nią.

Avatar Adix174

Edytowano - 30 sierpnia 2024, 13:59

@RoyalPigeon: jak bym tak zostawił to by za wannę by mi się lało(może potem ci wyśle zdjęcie tego bo na razie w robocie jeszcze jestem) myłem się na kucaka więc wody z pół metra nie lałem albo woda odbijała się od ciała albo po prostu po prostu podczas mycia się cześć strumienia poszła poza ciało ,wycieraczka by nic nie dała bo podłoga mogła być mokra w promieniu 1,5 metra

Avatar Jadeja

25 sierpnia 2024, 22:42

80% mycia się to lanie wody na klatę, śpiewanie piosenek do słuchawki prysznica i obmyślanie planu na byznesy

Avatar rumcajschr

25 sierpnia 2024, 23:15

@Jadeja: I planu obalenia systemu industrialnego

Avatar Jadeja

26 sierpnia 2024, 10:51

@Jadeja: dżedżaki płaczo bo ceny za ciepłą wodę wzrosły

Avatar Liechtensteinball

28 sierpnia 2024, 19:36

@Jadeja: Prawdziwi mężczyźni używają zimnej.

Avatar Jadeja

28 sierpnia 2024, 19:46

Avatar Elmario1234

28 sierpnia 2024, 19:54

@Jadeja: oraz co odpowiedzieć na tekst w kłótni która odbyła się 2 lata temu.

Avatar Jadeja

28 sierpnia 2024, 20:47

@Elmario1234: tak było.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2024, 23:58

@Jadeja: oraz obmyślaniem zemsty na niemiłym koledze z podstawówki (to było 10 lat temu)

Avatar Jadeja

29 sierpnia 2024, 12:00

To to musiało być coś mocnego że po 10 latach dalej pamiętasz.

Avatar RoyalPigeon

29 sierpnia 2024, 23:23

Czas nie gra roli, na zemstę nigdy za późno

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2024, 23:37

@RoyalPigeon: dokładnie

Avatar Jadeja

30 sierpnia 2024, 11:05

@RoyalPigeon: To nie jest ścieżka godna rycerzy Jedi

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2024, 11:19

@Jadeja: Jedi może nie ale każdy paladyn może wybrać ścieżkę zemsty na trzecim lvl

Avatar RoyalPigeon

30 sierpnia 2024, 11:29

@Jadeja: I am no Jedi ~ Ahsoka

Avatar Katrina2712

28 sierpnia 2024, 23:49

Dlatego tak popularne są wczasy nad wodą, żeby się raz na jakiś czas porządniej umyć

Avatar ola0020

25 sierpnia 2024, 23:31

Synek, kran zużywa mniej wody niż wanna. A jeszcze mniej wody zużywa obmycie się w basenie od somsiada

Avatar Konto_nieusuniete

25 sierpnia 2024, 22:34

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #miś, #mycie, #smród

Nie zadzieraj z bobrami

Zdeklasowani znowu

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka