@RoyalPigeon: tylko podczas mycia oblewasz 1/3 łazienki dodatkowo cały czas na kucaka no i nie masz uchwytu na słuchawkę (no w zasadzie przez to 1/3 łazienki jest mokra)
@Adix174: Słuchawkę się wiesza na kranie (na tym co się odkręca wodę), a wody nie odkręca się na maksa i nie leje z pół metra, kwestia umiejętności i nie będzie się ochlapywać łazienki. Ewentualnie przy wannie można postawić wycieraczkę taką żeby na nią wyjść ale też jak się wychlapie na 20 cm od wanny to od razu na nią.
@RoyalPigeon: jak bym tak zostawił to by za wannę by mi się lało(może potem ci wyśle zdjęcie tego bo na razie w robocie jeszcze jestem) myłem się na kucaka więc wody z pół metra nie lałem albo woda odbijała się od ciała albo po prostu po prostu podczas mycia się cześć strumienia poszła poza ciało ,wycieraczka by nic nie dała bo podłoga mogła być mokra w promieniu 1,5 metra
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2024, 21:01
To ktoś jeszcze używa wanny zamiast prysznica?
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:12
@TheGreatcat: nalać pełno wody i piany i zwalić se konia pod wodą mmm chciałbymm
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:30
@Kargon: Pomykaj waćpanie do lochu dla jurnych *odgłos uderzania pałką w twój zboczony łeb*
Odpisz
28 sierpnia 2024, 23:47
@Kargon: jak płacę rachunki to od razu mi się odechciewa kąpieli
Odpisz
29 sierpnia 2024, 14:17
@Kargon:
Odpisz
29 sierpnia 2024, 17:05
@TheGreatcat: u mnie dopiero w to lato zamontowano kabinę wcześniej myłem się słuchawką w wannie oblewając przy tym 1/3 łazienki
Odpisz
29 sierpnia 2024, 19:03
@Adix174: to się wciąż liczy jako prysznic, też się tak robiło zanim miałem kabinę i prawdziwy brodzik.
Odpisz
29 sierpnia 2024, 23:22
@TheGreatcat: Wannę też można wykorzystać tak jak prysznic, więc mi się wydaje praktyczniejsza
Odpisz
30 sierpnia 2024, 04:53
@RoyalPigeon: tylko podczas mycia oblewasz 1/3 łazienki dodatkowo cały czas na kucaka no i nie masz uchwytu na słuchawkę (no w zasadzie przez to 1/3 łazienki jest mokra)
Odpisz
30 sierpnia 2024, 13:56
@Adix174: Słuchawkę się wiesza na kranie (na tym co się odkręca wodę), a wody nie odkręca się na maksa i nie leje z pół metra, kwestia umiejętności i nie będzie się ochlapywać łazienki. Ewentualnie przy wannie można postawić wycieraczkę taką żeby na nią wyjść ale też jak się wychlapie na 20 cm od wanny to od razu na nią.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2024, 13:59
@RoyalPigeon: jak bym tak zostawił to by za wannę by mi się lało(może potem ci wyśle zdjęcie tego bo na razie w robocie jeszcze jestem) myłem się na kucaka więc wody z pół metra nie lałem albo woda odbijała się od ciała albo po prostu po prostu podczas mycia się cześć strumienia poszła poza ciało ,wycieraczka by nic nie dała bo podłoga mogła być mokra w promieniu 1,5 metra
Odpisz
25 sierpnia 2024, 22:42
80% mycia się to lanie wody na klatę, śpiewanie piosenek do słuchawki prysznica i obmyślanie planu na byznesy
Odpisz
25 sierpnia 2024, 23:15
@Jadeja: I planu obalenia systemu industrialnego
Odpisz
26 sierpnia 2024, 10:51
@Jadeja: dżedżaki płaczo bo ceny za ciepłą wodę wzrosły
Odpisz
28 sierpnia 2024, 19:36
@Jadeja: Prawdziwi mężczyźni używają zimnej.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 19:46
@Liechtensteinball: yikes
Odpisz
28 sierpnia 2024, 19:54
@Jadeja: oraz co odpowiedzieć na tekst w kłótni która odbyła się 2 lata temu.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 20:47
@Elmario1234: tak było.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 23:58
@Jadeja: oraz obmyślaniem zemsty na niemiłym koledze z podstawówki (to było 10 lat temu)
Odpisz
29 sierpnia 2024, 12:00
To to musiało być coś mocnego że po 10 latach dalej pamiętasz.
Odpisz
29 sierpnia 2024, 23:23
Czas nie gra roli, na zemstę nigdy za późno
Odpisz
29 sierpnia 2024, 23:37
@RoyalPigeon: dokładnie
Odpisz
30 sierpnia 2024, 11:05
@RoyalPigeon: To nie jest ścieżka godna rycerzy Jedi
Odpisz
30 sierpnia 2024, 11:19
@Jadeja: Jedi może nie ale każdy paladyn może wybrać ścieżkę zemsty na trzecim lvl
Odpisz
30 sierpnia 2024, 11:29
@Jadeja: I am no Jedi ~ Ahsoka
Odpisz
28 sierpnia 2024, 23:49
Dlatego tak popularne są wczasy nad wodą, żeby się raz na jakiś czas porządniej umyć
Odpisz
25 sierpnia 2024, 23:31
Synek, kran zużywa mniej wody niż wanna. A jeszcze mniej wody zużywa obmycie się w basenie od somsiada
Odpisz
25 sierpnia 2024, 22:34
Odpisz