Nie rel, jeszcze nie gadali xD
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2024, 18:06
Rel.
Odpisz
29 sierpnia 2024, 11:54
Tego się nie da przeczytać normalnie
Odpisz
29 sierpnia 2024, 07:26
Nie rel, nie mam 20 lat
Odpisz
29 sierpnia 2024, 03:41
A niektórzy to i z grobu wstaną.
Odpisz
29 sierpnia 2024, 00:27
Ja już mam 26 lat (*)
Odpisz
28 sierpnia 2024, 23:42
Heh, mam 25 lat...
Odpisz
28 sierpnia 2024, 22:21
patrząc jak działa zus, to wątpie byśmy się doczekali. Dzieci co raz mniej, porodówki zamykają
Odpisz
28 sierpnia 2024, 21:25
Ale to właśnie idealny wiek na myślenie o emeryturze!
Odsetki lepiej zbierać wcześniej niż później!
Najlepiej na nieopodatkowanym IKE lub IKZE. Mniejszym złem jest PPK lub PPE.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 10:45
Po 20 to nie jest starość, nie dobijajcie
Poza tym rel
Odpisz
28 sierpnia 2024, 11:04
@Towarzysz777: życie kończy się jak idziesz na pełen etat pracować
Dosłownie
Odpisz
28 sierpnia 2024, 14:19
@CzerwonyPoniacz: No to niech wszyscy będą cicho, na studiach i zleceniówkach jestem jeszcze es
Odpisz
28 sierpnia 2024, 12:58
Rel
Odpisz
28 sierpnia 2024, 11:14
Fajnie jest umżeć przed wkużajoncymi ludźmi bo można ich straszyć po śmierci
Odpisz
28 sierpnia 2024, 12:25
ja już się czuję przerażony twoja pisownią słowa "wkużajoncymi"
Odpisz
28 sierpnia 2024, 12:27
@PanPiernik: nie zwracam uwagi na ortografię chyba że piszę coś na prawdę ważnego
Odpisz
28 sierpnia 2024, 11:01
Ja tam już miejsce na cmentarzu mam zaklepane
Odpisz