Idealna grafika do wyznania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Nie zadzieraj z bobrami
Niezniszczalne
Trzykrotny T
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2024, 01:58
Mnie nikt tego nie uczył a zjadam ogryzek jabłka. Zjadam też niemal każdy owoc ze skórką (kiwo również). Są pewne granice, jednak chociażby w koktajlach mielę nawet banany ze skórą. Żryjcie błonnik małe kur.ie, to samk zdrowie ;)
Odpisz
9 września 2024, 12:24
Też zawsze jem jabłka w całości (oprócz ogonka). To bardzo zdrowe, środek ma najwięcej błonnika.
Odpisz
2 września 2024, 15:09
Odpisz
5 września 2024, 12:39
@Figarus:
Odpisz
5 września 2024, 14:32
@IkarAviator: Przeraża mnie ten realizm
Odpisz
2 września 2024, 18:10
Od tego momentu przestałem je jeść , uraza i przezwisko zostało dlatego też zbudowałem jabłonioniszczyinator , zapytasz jak działa otóż gdy kliknę ten guzik maszyna rozprzestrzeni truciznę która zniszczy wszystkie jabłonie w okręgu trzech stanów i nikt już nie zje ogryzka haha zaraz kiedy wydostałeś się z klatki?
Odpisz
3 września 2024, 15:05
@Knudson: Jeżeli to nie jest idealne przedstawienie monologów Dundersztyca, to ja już nie wiem co nim może być...
Odpisz
2 września 2024, 16:30
Ja po prostu nie wiem gdzie jest granica między jabłkiem a ogryzkiem więc wsuwam całe
Odpisz
2 września 2024, 18:06
@Szpieg_z_Wenus: jak zaczyna inaczej smakować
Odpisz
2 września 2024, 18:10
@pan_patelnia: smakuje tak samo huh
Odpisz
2 września 2024, 16:10
W sumie to faktycznie brzmi jak coś co Dunder mógł przeżyć
Odpisz
2 września 2024, 14:11
Tymczasem trucizna w pestkach jabłka
Odpisz
2 września 2024, 14:16
@karakan_z_dvpy: No mnie lub ciebie to by zabiło ale takiego dziadka już nie.
Odpisz
2 września 2024, 14:43
@karakan_z_dvpy: potrzeba by było ok 32 pestek by się zatruć, więc nie specjalnie jest czym się martwić
plus jest coś takiego że da się uodpornić na coś jedząc małe dawki (I chyba działa też genetycznie) tego czegoś więc ta bariera idzie jeszcze wyżej
Odpisz
2 września 2024, 14:47
@mrak4: dlatego jestem trochę gejowy codziennie, żeby się uodpornić (jestem homofobem)
Odpisz
2 września 2024, 15:44
@mrak4: połknięcie pestki jest bezpieczne, rozgryzanie jej już prędzej jest groźne
Odpisz
1 września 2024, 21:08
miałem tak tyle, że w lo. EkoMania dobrze, że się pozbyłem
Odpisz