Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WellyPL

25 stycznia 2018, 00:02

ja sem netoperek...

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:36

hahahha XDDD albo "mam pomysł" to po czesku "mam napad" XDDD

Avatar kubek2007

14 lutego 2016, 09:13

mam napad taki że człowiek który wymyśliał czeski był mocno naje**ny

Avatar maniek12025

23 lutego 2015, 17:47

HAHHAHAHHAHAHAHAHA

Avatar aksell

1 sierpnia 2014, 13:34

śmiej sie z siebie debilu bo nie wiesz jak wyglada flaga polski

Avatar kubusz1506

4 sierpnia 2014, 18:52

@aksell: O to chodzi w pollandball'u idioto, że kolory są na odwrót -_-

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 19:58

@kubusz1506: No bo PolandBall uciekał od jakiś tam krajów i zmienił kolory

Avatar kubusz1506

6 sierpnia 2014, 21:44

wiem

Avatar asiak125125

5 sierpnia 2014, 10:46

luke jestem teój tatinek

Avatar HQ909

3 sierpnia 2014, 00:49

to znaczy być albo nie być oto jest pytanie

Avatar kubusz1506

4 sierpnia 2014, 18:51

@HQ909: No co ty O.o

Avatar Bellsprout

3 sierpnia 2014, 13:44

A dlaczego Czechy mają kolory na odwrót??

Avatar teker

2 sierpnia 2014, 21:19

@manOlej: z tobą zgadzam też się... być do cholery bo tak ma!

Avatar XpiterekX

1 sierpnia 2014, 19:39

po polsku popsuty/zepsuty w tłumaczeniu na czeski poruchany

Avatar mati1599

1 sierpnia 2014, 18:51

czemu ta "polska" jest czerwono-biała???

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 19:13

@mati1599: ... Bo tak ma być do cholery!

Avatar xpioterx6

1 sierpnia 2014, 20:41

@mati1599: Robisz to specjalnie, prawda?

Avatar neokids15

1 sierpnia 2014, 22:57

@mati1599: feś fyjdź ;_;

Avatar Roger909

1 sierpnia 2014, 23:03

@mati1599: Bo to jest PolandBall a nie polska ;)

Avatar volf360

1 sierpnia 2014, 15:03

tłumacz google mówi coś innego, ciekawe czemu ?

Avatar PolandWolf

1 sierpnia 2014, 17:55

@volf360: Ponieważ jest to najgorsze miejsce gdzie można tłumaczyć całe zdania?

Avatar eniu321

1 sierpnia 2014, 14:19

po przetłumaczeniu wyszło mi: Zmniejszenia Zmniejszenia abo nie jest zapytka. a powinno być: Chcete-li být či nebýt, že je otázka. xd

Avatar vulkann

1 sierpnia 2014, 13:52

být či nebýt - to je otázka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PolandWolf
Dodane przez: PolandWolf

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka