Po co powstał język czeski?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 00:02
ja sem netoperek...
Odpisz
12 kwietnia 2015, 15:36
hahahha XDDD albo "mam pomysł" to po czesku "mam napad" XDDD
Odpisz
14 lutego 2016, 09:13
mam napad taki że człowiek który wymyśliał czeski był mocno naje**ny
Odpisz
23 lutego 2015, 17:47
HAHHAHAHHAHAHAHAHA
Odpisz
1 sierpnia 2014, 13:34
śmiej sie z siebie debilu bo nie wiesz jak wyglada flaga polski
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:52
@aksell: O to chodzi w pollandball'u idioto, że kolory są na odwrót -_-
Odpisz
6 sierpnia 2014, 19:58
@kubusz1506: No bo PolandBall uciekał od jakiś tam krajów i zmienił kolory
Odpisz
6 sierpnia 2014, 21:44
wiem
Odpisz
5 sierpnia 2014, 10:46
luke jestem teój tatinek
Odpisz
3 sierpnia 2014, 00:49
to znaczy być albo nie być oto jest pytanie
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:51
@HQ909: No co ty O.o
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:44
A dlaczego Czechy mają kolory na odwrót??
Odpisz
2 sierpnia 2014, 21:19
@manOlej: z tobą zgadzam też się... być do cholery bo tak ma!
Odpisz
1 sierpnia 2014, 19:39
po polsku popsuty/zepsuty w tłumaczeniu na czeski poruchany
Odpisz
1 sierpnia 2014, 18:51
czemu ta "polska" jest czerwono-biała???
Odpisz
1 sierpnia 2014, 19:13
@mati1599: ... Bo tak ma być do cholery!
Odpisz
1 sierpnia 2014, 20:41
@mati1599: Robisz to specjalnie, prawda?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 22:57
@mati1599: feś fyjdź ;_;
Odpisz
1 sierpnia 2014, 23:03
@mati1599: Bo to jest PolandBall a nie polska ;)
Odpisz
1 sierpnia 2014, 15:03
tłumacz google mówi coś innego, ciekawe czemu ?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 17:55
@volf360: Ponieważ jest to najgorsze miejsce gdzie można tłumaczyć całe zdania?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 14:19
po przetłumaczeniu wyszło mi: Zmniejszenia Zmniejszenia abo nie jest zapytka. a powinno być: Chcete-li být či nebýt, že je otázka. xd
Odpisz
1 sierpnia 2014, 13:52
být či nebýt - to je otázka
Odpisz