Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

9 września 2024, 14:56

Niekoniecznie. Socjalizm jest świetny w szukaniu rozwiązań na problemy, które sam stworzył.
Socjaliści są też świetni, jeżeli chodzi o terroryzowanie i manipulowanie ludźmi.

Avatar Xol1mn3c_

6 września 2024, 23:51

jakoś prl był biedniejszym państwem od 3 rp a jakoś żyło sięstosunkowo lepiej

Avatar Kawento

7 września 2024, 08:30

@Xol1mn3c_: Tak, pod warunkiem bycia partyjniakiem.

Avatar Katrina2712

9 września 2024, 14:47

@Xol1mn3c_: im mniej masz tym mniej od życia oczekujesz, więc to tylko pozory że żyło się lepiej, po prostu się doceniało że się cokolwiek miało

Avatar Xentez

9 września 2024, 14:59

@Xol1mn3c_: a prl to komunizm nir był?

Avatar
Konto usunięte

9 września 2024, 23:22

@Xentez: Nie, komunizm jest stanem bez państwa. PRL nazywa się "socjalizmem realnym"

Avatar Murarzowa

6 września 2024, 12:00

Kapitalizm też świetnie wywołuje biedę opie jełopie.

Tylko akurat jesteś w relatywnie uprzywilejowanym regionie.

A to co się działo w takim ZSRS to np idealny przykład tego co by się działo jakby jedna korporacja miała monopol absolutny.

A ponadto to Rosja teraz jest kapitalistyczna a wciąż tam psy dupami szczekają

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 września 2024, 23:20

@Murarzowa: XDDDDDDDDDD

Zacny trolling koleżanko, usuń konto. ZSRS to idealny przykład tego co się dzieje w warunkach etatyzmu a rosją teraz rządzi oligarchia i obok wolnorynkowego kapitalizmu to to nawet nie stało.

Avatar Zelka_Pl

6 września 2024, 09:33

Avatar
Gooddude

6 września 2024, 09:07

Dlatego sprzedałem mojego brata na wolnym rynku

Avatar Kawento

6 września 2024, 09:10

Paser j...ny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kawento
Dodane przez: Kawento

Ostry ten sędzia

Nigdy na to nie wpadną

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niegrzeczny Oskarek

Co za przypadek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka