Niekoniecznie. Socjalizm jest świetny w szukaniu rozwiązań na problemy, które sam stworzył.
Socjaliści są też świetni, jeżeli chodzi o terroryzowanie i manipulowanie ludźmi.
Zacny trolling koleżanko, usuń konto. ZSRS to idealny przykład tego co się dzieje w warunkach etatyzmu a rosją teraz rządzi oligarchia i obok wolnorynkowego kapitalizmu to to nawet nie stało.
Komentarze
Odśwież9 września 2024, 14:56
Niekoniecznie. Socjalizm jest świetny w szukaniu rozwiązań na problemy, które sam stworzył.
Socjaliści są też świetni, jeżeli chodzi o terroryzowanie i manipulowanie ludźmi.
Odpisz
6 września 2024, 23:51
jakoś prl był biedniejszym państwem od 3 rp a jakoś żyło sięstosunkowo lepiej
Odpisz
7 września 2024, 08:30
@Xol1mn3c_: Tak, pod warunkiem bycia partyjniakiem.
Odpisz
9 września 2024, 14:47
@Xol1mn3c_: im mniej masz tym mniej od życia oczekujesz, więc to tylko pozory że żyło się lepiej, po prostu się doceniało że się cokolwiek miało
Odpisz
9 września 2024, 14:59
@Xol1mn3c_: a prl to komunizm nir był?
Odpisz
9 września 2024, 23:22
@Xentez: Nie, komunizm jest stanem bez państwa. PRL nazywa się "socjalizmem realnym"
Odpisz
6 września 2024, 12:00
Kapitalizm też świetnie wywołuje biedę opie jełopie.
Tylko akurat jesteś w relatywnie uprzywilejowanym regionie.
A to co się działo w takim ZSRS to np idealny przykład tego co by się działo jakby jedna korporacja miała monopol absolutny.
A ponadto to Rosja teraz jest kapitalistyczna a wciąż tam psy dupami szczekają
Odpisz
Edytowano - 9 września 2024, 23:20
@Murarzowa: XDDDDDDDDDD
Zacny trolling koleżanko, usuń konto. ZSRS to idealny przykład tego co się dzieje w warunkach etatyzmu a rosją teraz rządzi oligarchia i obok wolnorynkowego kapitalizmu to to nawet nie stało.
Odpisz
6 września 2024, 09:33
Odpisz
6 września 2024, 09:07
Dlatego sprzedałem mojego brata na wolnym rynku
Odpisz
6 września 2024, 09:10
Paser j...ny.
Odpisz