Chyba wtedy zaczynają się studia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2024, 18:45
studia to 2 praca tylko nikt ci nie placi. kawe serwuja z automatu, a szefu to niedoplacany 30 latek z zakolami na ktorych mozna ladowac. 10/11
Odpisz
9 września 2024, 18:56
Pierwszy semestr najgorszy, potem jest lepiej niż w liceum.
Odpisz
9 września 2024, 19:00
@lordbaysel: Najgorszy dla mnie był drugi i szósty przez to, że w pierwszym miałem zajęcia przez 12 godzin ziennie, a na szóstym były tak rozwalone, że w zasadzie były te 12 gozin dziennie równie. Plus 7 egzaminów na koniec (średnią były 2-3).
Odpisz
9 września 2024, 23:52
@korobov: Miałem to szczęście, że jak tylko miałem 3h okienko, to już mogłem wrócić do mieszkania/"akademika" i jakoś sensownie czas spożytkować, a że fanem wykładów nie byłem to się jakoś toczyło. Semestry zimowe z reguły były gorsze, ale to też dlatego, że warunek z 1 doprowadził pośrednio do warunku z 3, więc dopiero po skończeniu 5 miałem czyste konto, a na letnich nigdy nie miałem zaległości, chyba raz wylądowałem na kampanii wrześniowej.
Odpisz
11 września 2024, 16:45
@lordbaysel: Akurat cały pierwszy rok to była bułeczka z masełkiem. 2 rok był najgorszy
Odpisz
9 września 2024, 18:48
Zobaczymy jak będzie z moimi, ale póki co staram się myśleć optymistycznie
Odpisz
9 września 2024, 18:40
nie mówię, że to dobry mem, bo nim nie jest, ale dawno nic nie wrzucałem, to wrzucam
anime: Grand Blue
Odpisz
Edytowano - 9 września 2024, 18:42
@Sevoneive: Zacny mem, dzięki, staram się nie myśleć o październiku xD
Studenci na jeja:
Odpisz
9 września 2024, 18:44
@Sevoneive:
Odpisz
9 września 2024, 18:45
@Towarzysz777: powodzenia na studiach, cokolwiek tam studiujesz :D
Odpisz