Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ekrvin1

11 września 2024, 18:45

studia to 2 praca tylko nikt ci nie placi. kawe serwuja z automatu, a szefu to niedoplacany 30 latek z zakolami na ktorych mozna ladowac. 10/11

Avatar lordbaysel

9 września 2024, 18:56

Pierwszy semestr najgorszy, potem jest lepiej niż w liceum.

Avatar korobov

9 września 2024, 19:00

@lordbaysel: Najgorszy dla mnie był drugi i szósty przez to, że w pierwszym miałem zajęcia przez 12 godzin ziennie, a na szóstym były tak rozwalone, że w zasadzie były te 12 gozin dziennie równie. Plus 7 egzaminów na koniec (średnią były 2-3).

Avatar lordbaysel

9 września 2024, 23:52

@korobov: Miałem to szczęście, że jak tylko miałem 3h okienko, to już mogłem wrócić do mieszkania/"akademika" i jakoś sensownie czas spożytkować, a że fanem wykładów nie byłem to się jakoś toczyło. Semestry zimowe z reguły były gorsze, ale to też dlatego, że warunek z 1 doprowadził pośrednio do warunku z 3, więc dopiero po skończeniu 5 miałem czyste konto, a na letnich nigdy nie miałem zaległości, chyba raz wylądowałem na kampanii wrześniowej.

Avatar OlgaAristowskaya

11 września 2024, 16:45

@lordbaysel: Akurat cały pierwszy rok to była bułeczka z masełkiem. 2 rok był najgorszy

Avatar
Mateoninho

9 września 2024, 18:48

Zobaczymy jak będzie z moimi, ale póki co staram się myśleć optymistycznie

Avatar Sevoneive

9 września 2024, 18:40

nie mówię, że to dobry mem, bo nim nie jest, ale dawno nic nie wrzucałem, to wrzucam
anime: Grand Blue

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 9 września 2024, 18:42

@Sevoneive: Zacny mem, dzięki, staram się nie myśleć o październiku xD
Studenci na jeja:

Avatar polska_cebulka

9 września 2024, 18:44

Avatar Sevoneive

9 września 2024, 18:45

@Towarzysz777: powodzenia na studiach, cokolwiek tam studiujesz :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sevoneive
Dodane przez: Sevoneive

Nie zadzieraj z bobrami

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Były nóżki, nie ma nóżek

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka