Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2024, 23:07
Fani homo motelu gdy trafią do piekła a tam nie LPG,seksu,furasów, i innego lewackiego gówna tylko wieczne cierpienie.
Odpisz
13 września 2024, 23:11
@Leszy: Wieczne cierpienie?
Mordo, mieszasz w Polsce!
Odpisz
13 września 2024, 23:17
@ArthurMorgan: Polacy trafiają do specjalnej części piekła
Niemiec
Odpisz
13 września 2024, 23:17
@Leszy: BREAKING NEWS!
Leszy potwierdza że w piekle nie ma LPG,seksu,furasów, i innego lewackiego gówna, ponieważ wszyscy przedstawiciele tych rzeczy idą do nieba😇
Odpisz
13 września 2024, 23:19
@PanPiernik: Nie wszystkie te rzeczy idą do szpitala psychiatrycznego chorszcz., jako pacjenci na stałe.
Odpisz
13 września 2024, 23:20
@Ignisus: Mamy ambasadora tego odłamu piekła od jakiegoś czasu...
Odpisz
13 września 2024, 23:24
@Leszy: Chwila Leszy przecież sam byłeś furrasem
Zrezygnowałeś czy co?
Odpisz
14 września 2024, 07:41
@Alfa7: No to przecież napisał, że nie idą do piekła wtf
Odpisz
15 września 2024, 17:23
@Leszy: To, że taki jest serial nie oznacza że tego oczekujemy w piekle, /s
Odpisz
15 września 2024, 17:29
@kapibara4387: Wiem że to żart ale z lewakami trochę przesada, /s
Odpisz
16 września 2024, 13:23
@Leszy: nawet fajnie, będę tam mieć więcej przyjaciół
Odpisz
15 września 2024, 14:25
Niepotrzebnie robili z niej lesbijkę, tu był taki dobry wątek do upieczenia
Odpisz
15 września 2024, 16:42
@DHF1232: że ona i alastor?
Odpisz
16 września 2024, 09:23
@Desz7:
a) Mógłby ją wykorzystać, bo ufała mu bardziej niż własnemu ojcu
b) Lucyfer byłby wściekły gdyby coś było między nią a Alastorem
c) Dużo okazji na ciekawy i głęboki wątek bez ujawniania co Alastor planuje
d) Wątek lesbijskiego związku pasowałby dużo lepiej po tym jak coś złego się stało z Charlie i dopiero po gdzieś tak drugim sezonie.
e) Starania Vaggie miały by większe znaczenie gdyby pod koniec sezonu dalej nie były w związku
f) Ich związek sam w sobie jest słabo zrobiony bo jest perfekcyjny jak żaden istniejący związek, zwłaszcza lesbijski, problemy pokazane w związkach byłyby idealne dla fabuły
g) Gdyby było coś między Charlie a Alastorem, to nie dosyć, że wyglądałoby to jak związek młodej niewinnej dorosłej z bogatym stereotypowym sugar daddy, ale ludzie kochają Alastora i nie mieliby problemów z tym związkiem.
Odpisz
14 września 2024, 11:12
Odpisz
15 września 2024, 14:23
@Paziu_WOT: Then you meet this shit:
Odpisz
15 września 2024, 21:25
@DHF1232: z czego to kadr?
Odpisz
15 września 2024, 21:32
@GramDaniel: helltaker chyba
Odpisz