Wy się śmiejecie, ale pyrocentryka to aktualny koncept. Rzecz w tym, że zamiast pyr, jest, cóż, ogień (pyro-) w środku
Wyszukanie frazy w języku polskim nic nie daje (oprócz, cóż, muzeum pyry), więc też trzeba po chińsku
Według tej teorii, tylko jedna część Ziemii jest zdalna do zamieszkania, jako iż ta druga jest spiekana przez ogień w środku, a słońce jest najzwyczajniej lustrem
Komentarze
Odśwież15 września 2024, 09:13
Wy się śmiejecie, ale pyrocentryka to aktualny koncept. Rzecz w tym, że zamiast pyr, jest, cóż, ogień (pyro-) w środku
Wyszukanie frazy w języku polskim nic nie daje (oprócz, cóż, muzeum pyry), więc też trzeba po chińsku
Według tej teorii, tylko jedna część Ziemii jest zdalna do zamieszkania, jako iż ta druga jest spiekana przez ogień w środku, a słońce jest najzwyczajniej lustrem
Odpisz
16 września 2024, 09:46
@WujekFoliarz: Rozumiem, że teorią rozwalona w drobny mak wraz z opłynięciem do okoła świata ?
Odpisz
16 września 2024, 10:00
@Darwidx: Ta, rozwalona - mało co się rozpowszechniła, nie ma co obalać
Odpisz
16 września 2024, 08:37
poznań moment
Odpisz
16 września 2024, 08:34
Ah, tak, teoria Pyrocentryczna.
Odpisz
15 września 2024, 16:22
Zamiast z Torunia, pochodził z Poznania
Odpisz
15 września 2024, 09:06
Piękno same w sobie
Odpisz