Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kolkav5

21 września 2024, 13:40

Grawitacja jest ale to nie siła

Avatar IkarAviator

20 września 2024, 12:15

Większość religii be like

Avatar Zbanowany_jejak

21 września 2024, 10:05

@IkarAviator: not exact the same but oke

Avatar Mijak

17 września 2024, 14:49

Czyli wierzysz że grawitacja powinna się inaczej nazywać?

Avatar Lucasss

17 września 2024, 18:56

@Mijak: super przyciągacz 3000

Avatar Jajco2115

20 września 2024, 13:04

@Lucasss: przyciągaczoinator (na obudowie ma przycisk samo destrukcji więc kiedyś grawitacja zniknie przez agenta)

Avatar Kwidzio

20 września 2024, 13:16

@Mijak: Niekoniecznie, moża to być inna zależność przyciągająca ciała do ziemii, ale nie mająca podłoża w masie obiektu, czy będąca w inny sposób inna od grawitacji. Typ mógł załączyć jakiś swój esej popierający tę przełomową teorię, może zrobił to w innym poście...

Avatar Mijak

Edytowano - 20 września 2024, 15:25

@Kwidzio: Ale wtedy by się nie zgadzało że "has the exact qualities of gravity"

Avatar
Konto usunięte

20 września 2024, 11:39

Czy to pie....one dziwaczna przygoda dżodżo nawiązanie!!!??!!!

Avatar niggiddu

Edytowano - 20 września 2024, 11:52

Zabawne, jak cała refleksja Dio o "wierze w grawitację" byłaby bardziej zrozumiała (i zarazem mniej memiczna) gdyby zamiast "grawitacją" Araki nazwał to "prawem przyciągania".

Avatar CATDOGFOX

20 września 2024, 11:26

Z fizycznego punktu widzenia, nie jest to takie głupie jak się może wydawać.
Przykładowo Einstein porównał grawitacje do siły działającej w nieustannie przyśpieszającej windzie, co pozwoliło mu wytłumaczyć zakrzywianie się światła w pobliżu dużego pola grawitacyjnego.

Avatar niggiddu

20 września 2024, 11:10

Niektórzy tak samo podchodzą do Boga.
Niby są ateistami, a w praktyce wierzą w byt lub wartości podobne Bogu tylko inaczej nazwane.

Avatar
Rudy_Kruliczek_

20 września 2024, 11:21

@niggiddu: Bóg się wielu ludziom źle kojarzy. Poza tym jak powiesz, że wierzysz w boga, to większość ludzi w Polsce weźmie Cię automatycznie za chrześcijanina. O wiele łatwiej na co dzień mówić, że się po prostu nie wierzy, zwłaszcza że coś/ktoś, co/kogo można by było sklasyfikować jako jakiegoś boga często mocno umyka definicji, którą większość ludzi ma w głowie pod tym hasłem. Też ludzie nie tyle wierzą, co mają nadzieję, albo nie wierzą, ale skłaniają się ku jakiejś opcji.

Avatar Hacjul

17 września 2024, 11:40

Świrred

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Co za przypadek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka