Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2024, 13:40
Grawitacja jest ale to nie siła
Odpisz
20 września 2024, 12:15
Większość religii be like
Odpisz
21 września 2024, 10:05
@IkarAviator: not exact the same but oke
Odpisz
17 września 2024, 14:49
Czyli wierzysz że grawitacja powinna się inaczej nazywać?
Odpisz
17 września 2024, 18:56
@Mijak: super przyciągacz 3000
Odpisz
20 września 2024, 13:04
@Lucasss: przyciągaczoinator (na obudowie ma przycisk samo destrukcji więc kiedyś grawitacja zniknie przez agenta)
Odpisz
20 września 2024, 13:16
@Mijak: Niekoniecznie, moża to być inna zależność przyciągająca ciała do ziemii, ale nie mająca podłoża w masie obiektu, czy będąca w inny sposób inna od grawitacji. Typ mógł załączyć jakiś swój esej popierający tę przełomową teorię, może zrobił to w innym poście...
Odpisz
Edytowano - 20 września 2024, 15:25
@Kwidzio: Ale wtedy by się nie zgadzało że "has the exact qualities of gravity"
Odpisz
20 września 2024, 11:39
Czy to pie....one dziwaczna przygoda dżodżo nawiązanie!!!??!!!
Odpisz
Edytowano - 20 września 2024, 11:52
Zabawne, jak cała refleksja Dio o "wierze w grawitację" byłaby bardziej zrozumiała (i zarazem mniej memiczna) gdyby zamiast "grawitacją" Araki nazwał to "prawem przyciągania".
Odpisz
20 września 2024, 11:26
Z fizycznego punktu widzenia, nie jest to takie głupie jak się może wydawać.
Przykładowo Einstein porównał grawitacje do siły działającej w nieustannie przyśpieszającej windzie, co pozwoliło mu wytłumaczyć zakrzywianie się światła w pobliżu dużego pola grawitacyjnego.
Odpisz
20 września 2024, 11:10
Niektórzy tak samo podchodzą do Boga.
Niby są ateistami, a w praktyce wierzą w byt lub wartości podobne Bogu tylko inaczej nazwane.
Odpisz
20 września 2024, 11:21
@niggiddu: Bóg się wielu ludziom źle kojarzy. Poza tym jak powiesz, że wierzysz w boga, to większość ludzi w Polsce weźmie Cię automatycznie za chrześcijanina. O wiele łatwiej na co dzień mówić, że się po prostu nie wierzy, zwłaszcza że coś/ktoś, co/kogo można by było sklasyfikować jako jakiegoś boga często mocno umyka definicji, którą większość ludzi ma w głowie pod tym hasłem. Też ludzie nie tyle wierzą, co mają nadzieję, albo nie wierzą, ale skłaniają się ku jakiejś opcji.
Odpisz
17 września 2024, 11:40
Świrred
Odpisz