@pvp17: po trochu bo jak masz wypić trzy puszki składające się w jedną całość to wypijesz 1 puszkę miodowej (⅓ całości) 1 puszkę chmielowej (też ⅓ całości) i export (⅓) no to lepiej wypić po prostu trzy puszki miodowej żeby najlepiej smakowało
Poza tym zmieniać konie w połowie przeprawy to meh
Komentarze
Odśwież18 września 2024, 21:27
Możemy się kłócić o chmielową i export, ale wszyscy podświadomie wiemy że najlepsza jest miodowa
Odpisz
Edytowano - 19 września 2024, 00:17
@Otis_: dzisiaj oyeebalem perle mocna i byla spoko ale za malo mocy
Odpisz
20 września 2024, 12:43
@Otis_: a powiedz po co wybierać można 3 naraz wypić i nie będziesz mieć problemu które wybrać
Odpisz
20 września 2024, 12:48
@pvp17: bo możesz wypić zamiast każdej po trochu np tylko najlepszej miodowej
Odpisz
20 września 2024, 14:12
@Otis_: a kto powiedział że po trochę ? na raz 3 butle lub puszki i tyle XD
Odpisz
20 września 2024, 14:16
@pvp17: po trochu bo jak masz wypić trzy puszki składające się w jedną całość to wypijesz 1 puszkę miodowej (⅓ całości) 1 puszkę chmielowej (też ⅓ całości) i export (⅓) no to lepiej wypić po prostu trzy puszki miodowej żeby najlepiej smakowało
Poza tym zmieniać konie w połowie przeprawy to meh
Odpisz
20 września 2024, 12:05
PERŁA EXPORT ON TOP
Odpisz
20 września 2024, 12:01
Dziecko dziwnie zadowolone z tego faktu
Odpisz