memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 sierpnia 2014, 12:56
o co komon ???
Odpisz
2 sierpnia 2014, 14:01
@mrofpower: Chyba po prostu im głupio przy papieżu :) (stwierdzam po minach )
3 sierpnia 2014, 10:08
@volf360: ok
2 sierpnia 2014, 23:46
Nie w barze tylko w stłówce pracowniczej Watykanu.
2 sierpnia 2014, 12:46
Jeszcze na jedzenie za darmo się załapał :-D
2 sierpnia 2014, 12:43
~ BIJACZ
Edytowano - 2 sierpnia 2014, 12:10
A ja tak dla odmiany napiszę (kropkę).
2 sierpnia 2014, 12:01
Wykrzyknik pytajnik O co chodzi?
2 sierpnia 2014, 11:57
?!
2 sierpnia 2014, 11:10
!
2 sierpnia 2014, 11:06
?
2 sierpnia 2014, 09:43
2 sierpnia 2014, 09:01
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2014, 12:56
o co komon ???
Odpisz
2 sierpnia 2014, 14:01
@mrofpower: Chyba po prostu im głupio przy papieżu :) (stwierdzam po minach )
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:08
@volf360: ok
Odpisz
2 sierpnia 2014, 23:46
Nie w barze tylko w stłówce pracowniczej Watykanu.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 12:46
Jeszcze na jedzenie za darmo się załapał :-D
Odpisz
2 sierpnia 2014, 12:43
~ BIJACZ
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2014, 12:10
A ja tak dla odmiany napiszę (kropkę).
Odpisz
2 sierpnia 2014, 12:01
Wykrzyknik pytajnik
O co chodzi?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 11:57
?!
Odpisz
2 sierpnia 2014, 11:10
!
Odpisz
2 sierpnia 2014, 11:06
?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 09:43
?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 09:01
?
Odpisz