Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KittyCiastko

9 sierpnia 2020, 07:46

Wiecie dlaczego kobiety chodzą w szpilkach, malują się i używają dużo dezodorantu? Bo mogą i czują się tak lepiej

Avatar Filipsss

14 kwietnia 2018, 13:03

Gdyby kobiety były ładne to by nie nakładały sobie tony makijażu :D

Avatar randalf28

3 sierpnia 2014, 13:54

Wiecie dlaczego kobiety chodzą w szpilkach, malują się i używają dużo dezodorantu??? Bo są małe, brzydkie i śmierdzą :-))))

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 23:15

poco się dziewczyny malujo skoro i tak nikt na to nie zwraca uwagi!

Avatar kuba209

2 sierpnia 2014, 22:37

moja mama się maluje gdy idzie do sklepu obok bloku
dłużej się maluje niż idzie

Avatar noszkurnawszystkozajete

2 sierpnia 2014, 22:25

NEIN.

Avatar martushka89

2 sierpnia 2014, 20:35

ja tam się nie maluję, wieć ten "proces" mnie omija ;)

Avatar ola11

2 sierpnia 2014, 19:55

W sumie to dziwię się mężczyznom - śmieją się, że kobiety poświęcają tyle czasu na wygląd, ale jak widzą dziewczynę nieumalowaną, nieogoloną na nogach np. to fuuj, jak ona może tak wychodzić z domu...

Avatar lordofshadow

2 sierpnia 2014, 20:12

@ola11: Bo jest różnica między higieną osobistą a nakładaniem na siebie kilograma gładzi szpachlowej.

Avatar Myszkapl

2 sierpnia 2014, 20:18

@lordofshadow: Eem... malowanie się i golenie nóg to higiena osobista?

Avatar ola11

2 sierpnia 2014, 20:19

@lordofshadow: No tak, ale mi nie chodzi o np. pół metra tynku na twarzy, bo to jest złe, tylko miałam styczność z ludźmi, którzy hejtowali dziewczyny bez makijażu mimo że nie były specjalnymi pasztetami.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 19:31

Moja siostra, zanim wyjdzie przed drzwi powiedzieć czekającej koleżance że wyjdzie później ;_;

Avatar Virtuoz

2 sierpnia 2014, 20:12

Moja raz nie poszła na randkę z chłopakiem, bo nie miała w domu kosmetyków.

Avatar slimak87

2 sierpnia 2014, 19:56

Ja tam nie mam takiego problemu :)

Avatar Slenderowiec2012

2 sierpnia 2014, 19:10

Proce?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Ostry ten sędzia

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka