Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tacy sami, a ściana między nami
To się nie może nie udać
Za co ta premia
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2024, 09:21
Po lewej sprzegło, na srodku hamulec, po prawej gaz
Odpisz
22 września 2024, 20:09
Teraz na dniach mija rok odkąd oblałam egzamin. Zabawne
Odpisz
22 września 2024, 20:54
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Jeden? To raczej norma.
Odpisz
22 września 2024, 23:40
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: za co cię oblali
Odpisz
22 września 2024, 23:54
@KittyQueen: Nie ustąpiłam na skrzyżowaniu. Egzaminator powiedział, że on chce żyć
Odpisz
23 września 2024, 05:45
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: ja się teraz 3 raz pie....ę z teorią
Odpisz
23 września 2024, 14:40
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: mnie rok temu za serio głupotę ale cóż. Teraz już zawsze włączam światła
Odpisz
23 września 2024, 16:10
@Adix174: Powodzenia...
Odpisz
23 września 2024, 16:11
@KittyQueen: Ja staram się nigdy nie wpie****ać pod ciężarówkę na skrzyżowaniu
Odpisz
25 września 2024, 13:01
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: dzięki 74 na 74 dostałem,że stówa będzie to się niespodziewałem
Odpisz
25 września 2024, 17:37
@Adix174: Naprawdę? Gratulacje!! I powodzenia na praktycznym
Odpisz
25 września 2024, 18:19
@Adix174: ja miałam 72. Gratulacje!
Odpisz
23 września 2024, 17:09
Mam prawko od lat, ale fakt że rzadko jeżdżę, mimo to nieznoszę jeździć z ojcem, bo siedzi z tyłu i np. ostatnio sie na mnie wydarł że nie patrzę do tyłu, a zaraz mi wjedzie w tył inny samochód... ruszałam spod stacji paliw, wiem że była tam górka, ale ruszałam do przodu, a nie turlałam się do tyłu!!
Odpisz
Edytowano - 22 września 2024, 22:20
To ja i mój brat. (Ale spokojnie, wiedziałam gdzie jest hamulec).
Po prostu jeśli kiedykolwiek będziecie kogoś uczyć jeździć to nie krzyczcie przez cały czas na niego, bo wtedy z narastającego stresu/złości/strachu człowiek za kierownicą zaczyna popełniać błędy i jest to niebezpieczne dla wszystkich w środku i dookoła. Jak nie potraficie inaczej to dajcie sobie spokój i zostawcie to instruktorom jazdy i doświadczeniu, którego nowy kierowca nabierze z czasem.
Wskazówki do nauczenia się płynnej jazdy dużo lepiej przyswoiłam, kiedy brat na spokojnie mi je wytłumaczył, albo opowiadał w czasie gdy on prowadził, a nie wytykał w czasie mojej jazdy narastającym tonem, że fatalnie, nie umiesz, czego cię tam uczyli, znowu za wolno, znowu, za szybko, po co ci ten kierunek.
Odpisz
18 września 2024, 20:18
Ej, słyszał ktoś o takiej sytuacji?
Tzn, że ktoś nie wie, gdzie jest hamulec.
Bo szczerze, to nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie ktoś nigdy nie zainteresował się jak się jeździ samochodem
Odpisz
18 września 2024, 20:21
@kiwi999999: ja do niedawna nie wiedziałam dopóki mnie ojciec nie zaczął uczyć jeździć
Odpisz
Edytowano - 18 września 2024, 20:24
a
Mi się wydawało, że to jest takie powszechne jak pedałowanie na rowerze.
Ale wsm ja tam przez miejsce, gdzie mieszam prawie codziennie jeździłem z rodzicami samochodem.
Odpisz
18 września 2024, 20:27
@kiwi999999: Ja wiedziałem w teorii gdzie jest, ale w praktyce pomylił mi się z gazem, przez co w panice zaciągnąłem ręczny i prawie go spaliłem
Odpisz
Edytowano - 18 września 2024, 20:29
@kiwi999999: ja praktycznie codziennie jeżdżę, ale sama nie prowadzę
A jeździć na rowerze też nie każdy umie
Odpisz
18 września 2024, 20:30
@kiwi999999: Nie wszyscy interesują się jazdą i nie każdy miał szansę praktykowania jazdy przed 18. W teorii jednak większość ludzi powinna przynajmniej przypuszczać, gdzie jest hamulec.
Odpisz
18 września 2024, 20:35
ale ty jesteś kobietą, i dla was to normalne by nie wiedzieć gdzie hamulec, ani w ogóle nic
Odpisz
18 września 2024, 20:36
@Hacjul: dzięki kochany jesteś
Mam okropne kompleksy że nie znam się na technice, a takie gadanie nie pomaga
Odpisz
Edytowano - 18 września 2024, 20:38
chciałem tylko żebyś nie myślała że to coś niespotykanego ._.
Odpisz
18 września 2024, 20:47
@Hacjul: dzięki, ale powiedziałeś mi że kobiety się nie znają a ja bardzo bym chciała ten stereotyp obalać tyle że się nie nadaje
Odpisz
22 września 2024, 20:55
@kiwi999999: Mam dla was zajebisty sposób na zapamiętanie.
Hamulec jest najważniejszy dla twojego bezpieczeństwa więc obie nogi powinny mieć do niego łatwy dostęp, dlatego jest on po środku.
Odpisz
18 września 2024, 20:23
Odpisz
18 września 2024, 20:18
między fotelami zazwyczaj no nie?
Odpisz
18 września 2024, 20:19
@stalamed: ten tylko do ostrych zakrętów.
Odpisz