Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memega_zjarana

29 września 2024, 09:21

Po lewej sprzegło, na srodku hamulec, po prawej gaz

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

22 września 2024, 20:09

Teraz na dniach mija rok odkąd oblałam egzamin. Zabawne

Avatar
Rudy_Kruliczek_

22 września 2024, 20:54

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Jeden? To raczej norma.

Avatar KittyQueen

22 września 2024, 23:40

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: za co cię oblali

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

22 września 2024, 23:54

@KittyQueen: Nie ustąpiłam na skrzyżowaniu. Egzaminator powiedział, że on chce żyć

Avatar Adix174

23 września 2024, 05:45

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: ja się teraz 3 raz pie....ę z teorią

Avatar KittyQueen

23 września 2024, 14:40

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: mnie rok temu za serio głupotę ale cóż. Teraz już zawsze włączam światła

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

23 września 2024, 16:10

@Adix174: Powodzenia...

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

23 września 2024, 16:11

@KittyQueen: Ja staram się nigdy nie wpie****ać pod ciężarówkę na skrzyżowaniu

Avatar Adix174

25 września 2024, 13:01

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: dzięki 74 na 74 dostałem,że stówa będzie to się niespodziewałem

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

25 września 2024, 17:37

@Adix174: Naprawdę? Gratulacje!! I powodzenia na praktycznym

Avatar KittyQueen

25 września 2024, 18:19

@Adix174: ja miałam 72. Gratulacje!

Avatar Katrina2712

23 września 2024, 17:09

Mam prawko od lat, ale fakt że rzadko jeżdżę, mimo to nieznoszę jeździć z ojcem, bo siedzi z tyłu i np. ostatnio sie na mnie wydarł że nie patrzę do tyłu, a zaraz mi wjedzie w tył inny samochód... ruszałam spod stacji paliw, wiem że była tam górka, ale ruszałam do przodu, a nie turlałam się do tyłu!!

Avatar Lisedra

Edytowano - 22 września 2024, 22:20

To ja i mój brat. (Ale spokojnie, wiedziałam gdzie jest hamulec).
Po prostu jeśli kiedykolwiek będziecie kogoś uczyć jeździć to nie krzyczcie przez cały czas na niego, bo wtedy z narastającego stresu/złości/strachu człowiek za kierownicą zaczyna popełniać błędy i jest to niebezpieczne dla wszystkich w środku i dookoła. Jak nie potraficie inaczej to dajcie sobie spokój i zostawcie to instruktorom jazdy i doświadczeniu, którego nowy kierowca nabierze z czasem.

Wskazówki do nauczenia się płynnej jazdy dużo lepiej przyswoiłam, kiedy brat na spokojnie mi je wytłumaczył, albo opowiadał w czasie gdy on prowadził, a nie wytykał w czasie mojej jazdy narastającym tonem, że fatalnie, nie umiesz, czego cię tam uczyli, znowu za wolno, znowu, za szybko, po co ci ten kierunek.

Avatar kiwi999999

18 września 2024, 20:18

Ej, słyszał ktoś o takiej sytuacji?
Tzn, że ktoś nie wie, gdzie jest hamulec.
Bo szczerze, to nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie ktoś nigdy nie zainteresował się jak się jeździ samochodem

Avatar
Konto usunięte

18 września 2024, 20:21

@kiwi999999: ja do niedawna nie wiedziałam dopóki mnie ojciec nie zaczął uczyć jeździć

Avatar kiwi999999

Edytowano - 18 września 2024, 20:24

a
Mi się wydawało, że to jest takie powszechne jak pedałowanie na rowerze.
Ale wsm ja tam przez miejsce, gdzie mieszam prawie codziennie jeździłem z rodzicami samochodem.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2024, 20:27

@kiwi999999: Ja wiedziałem w teorii gdzie jest, ale w praktyce pomylił mi się z gazem, przez co w panice zaciągnąłem ręczny i prawie go spaliłem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 września 2024, 20:29

@kiwi999999: ja praktycznie codziennie jeżdżę, ale sama nie prowadzę
A jeździć na rowerze też nie każdy umie

Avatar TrueStoryGuy

18 września 2024, 20:30

@kiwi999999: Nie wszyscy interesują się jazdą i nie każdy miał szansę praktykowania jazdy przed 18. W teorii jednak większość ludzi powinna przynajmniej przypuszczać, gdzie jest hamulec.

Avatar Hacjul

18 września 2024, 20:35

ale ty jesteś kobietą, i dla was to normalne by nie wiedzieć gdzie hamulec, ani w ogóle nic

Avatar
Konto usunięte

18 września 2024, 20:36

@Hacjul: dzięki kochany jesteś
Mam okropne kompleksy że nie znam się na technice, a takie gadanie nie pomaga

Avatar Hacjul

Edytowano - 18 września 2024, 20:38

chciałem tylko żebyś nie myślała że to coś niespotykanego ._.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2024, 20:47

@Hacjul: dzięki, ale powiedziałeś mi że kobiety się nie znają a ja bardzo bym chciała ten stereotyp obalać tyle że się nie nadaje

Avatar mafiax2006

22 września 2024, 20:55

@kiwi999999: Mam dla was zajebisty sposób na zapamiętanie.
Hamulec jest najważniejszy dla twojego bezpieczeństwa więc obie nogi powinny mieć do niego łatwy dostęp, dlatego jest on po środku.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2024, 20:23

komentarz obrazkowy

Avatar stalamed

18 września 2024, 20:18

między fotelami zazwyczaj no nie?

Avatar kiwi999999

18 września 2024, 20:19

@stalamed: ten tylko do ostrych zakrętów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tacy sami, a ściana między nami

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka