Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ziarenko traumy wyrosło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2024, 12:56
jeszcze zaraz i będziemy płacić za to że odychamy niech się zajmą ważnymi sprawami a nie że chcą uprzykrzać życia ludziom w prostych przyjemnościach
Odpisz
27 września 2024, 15:47
@pvp17: już płacimy
Odpisz
27 września 2024, 15:49
@Tuhrajut: w sensie w turystyce. Zakopane np
Odpisz
27 września 2024, 16:09
@Tuhrajut: podatek klimatyczny.
Najfajniej jak jest w miejscach gdzie powietrze może i zdrowe, ale trzeba je dobrze pogryźć
Odpisz
27 września 2024, 11:02
Wprowadzą podatek grzyb+
Odpisz
27 września 2024, 10:57
Inflacja to bardziej kwestia banku centralnego.
Gospodarka nie chyli się ku upadkowi. Gospodarka rośnie, ale wolniej niżby mogła
Odpisz
24 września 2024, 16:43
Wysokie ceny nie zmaleją, bo będzie deflacja, a to dużo trudniej zatrzymać niż inflację; co najwyżej powoli będziemy więcej zarabiać
Inflacja jest na poziomie 4.3%, czyli tylko odrobinkę powyżej normy
Um...
Jak?
Odpisz
24 września 2024, 16:17
No i dobrze, wreszcie się zajmują ważnymi sprawami. Ale bym poszedł na grzibi
Odpisz