Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheGreatcat

27 września 2024, 16:19

koń za 4000 zł? chyba w twoich snach. Znam jednego poj... co sobie kupił dwa konie, ot tak bo mógł. Koszt koni + stajni to już na start koło 30-50 tysięcy.

Avatar Hiholatek

27 września 2024, 17:52

@TheGreatcat: Można nawet taniej znaleźć konia. Utrzymanie go jest o wiele droższe, ale nie sam koń

Avatar lusiathebestkitty

4 kwietnia 2025, 20:13

@TheGreatcat: utrzymanie kosztuje, można znaleźć konia za niska cenę, ale taki lepsze, typowo sportowe lub doświadczone wiadomo że chodzą za więcej :))

Avatar KarlicaZLasu

29 września 2024, 23:00

koń rafał

Avatar pvp17

28 września 2024, 23:24

szkoda że koniem nie można po drogach jezdzić wszystkich jak autem by wtedy taniej by wychodziło za to wszystko

Avatar Szpieg_z_Wenus

27 września 2024, 16:15

0 emission, tylko ciepłe placki dla much leżące na ulicy aby każdy w promieniu 20 metrów czuł tylko to.

Avatar Dark_Dante

27 września 2024, 15:25

W Polsce prawo jest nieco inne, między innymi nie wolno jechać wierzchem po pijaku.

Avatar kokomando

27 września 2024, 11:37

Brak profitu bo Julki koniary okupują ci posesje.

Avatar wiedeni

25 września 2024, 09:17

Koniary chcą żebyś tak myślał

Avatar Vodka_Drinker

25 września 2024, 06:55

Ja jadący do roboty odstawić konia na 8 godzin bez niczego do picia lub jedzenia:

Avatar Ignisus

25 września 2024, 06:52

Tylko konia nie zapopręż, bo tracisz pojazd na miesiąc

Avatar CzerwonyPoniacz

25 września 2024, 04:54

Pić i prowadzić to w USA nie w Polsce
I dodatkowo to koń musi prowadzić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PuyoPuyo
Dodane przez: PuyoPuyo

Północne Węgry

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To by wystarczyło

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka